Globales Playa Estepona

  Španělsko, Andalusie

Globales Playa Estepona

    Španělsko, Andalusie
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

přímo u písčité pláže Casasola (při vstupu oblázky) ve středisku Estepona (centrum vzdáleno 20 km), známý luxusní přístav Marbella-Puerto Banus 7 km. Autobusové spojení s městy Estepona a Marbella – zastávka autobusu 550 metrů od hotelu. V širším okolí hotelu několik restaurací a supermarket. Golfové hřiště 2 km. Letiště v Malaze je vzdáleno 70 km. Transfer z letiště cca 70 minut.

Ubytování:

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, SAT/TV, telefonem, ledničkou /minibarem, trezorem (za poplatek). Standardní pokoje nedisponují balkonem ani terasou

Vybavení a služby hotelu:

kvalitní 4* hotel s prvky tradiční architektury nabízí ubytování v několika dvoupatrových budovách, vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), směnárnu, půjčovnu aut (za poplatek), Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, parkoviště, prádelnu, minimarket. Hlavní bufetová restaurace, snack bar, kavárna, lobby bar, bar u bazénu. Rozsáhlé zahrady s venkovním bazénem, sluneční terasy – lehátka a slunečníky zdarma, aquapark s atrakcemi pro všechny věkové kategorie (vstup může být omezen minimální výškou). Pro děti dětský bazén a hřiště. Bohatá nabídka denních i večerních sportovních a animačních programů. Stolní tenis, tenis, fitness.

Stravování:

All Inclusive – plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) – vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech (dle aktuální otevírací doby) - lehké občerstvení během dne(snack, zmrzlina pro děti, ...).

Základní cena zahrnuje

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Malaga – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, ubytování All inclusve, pojištění CK dle zákona č.159/1999.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář AGL travel, IČ: 27099407. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Andalusie
  • Místo dle CK: Andalusie

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 855 960
dnes 7.30–18 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Globales Playa Estepona
    Španělsko, Andalusie

Cena
19 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 855 960

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč