Glockner

  Rakousko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutany, Heiligenblut

Glockner

    Rakousko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutany, Heiligenblut
Původní cena
1 524 Kč/os

Cena od
1 439 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 402
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Top 49', 3-pokojový apartmán 67 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna 24 m2 s 1x pohovkou pro 2 osoby a TV se satelitním vysíláním. Vstup na lodžii. Zkosený 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyně (3-plotýnkový vařič, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna s vanou a WC. Elektrické topení. Velký balkon. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. Rezervované parkovací místo u domu u domu. Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Heiligenblut: Apartmánový dům 'Glockner', 4-podlažní. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, 600 m od sjezdovek. V domě: výtah, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 450 m, restaurace 500 m, pekárna 450 m, krytý bazén 200 m. Golfové hřiště (36 jamek) 44 km, tenis 1 km, horská železnice, lyžařský vlek, lyžařské centrum 600 m, lyžařská škola 500 m, kluziště 1 km. Lyžařská střediska: Heiligenblut. Turistické oblasti: Hohe Tauern Grossglockner. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Objekt č. AT9844.10. Se nachází na stejném pozemku. Pozor: Výtah jezdí až z 1. patra. Schránka na klíč je umístěna ve společné garáži, volně přístupné přes posuvná vrata. Parkovací místo zahrnuté v ceně nájmu se však nachází venku mimo garáž.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid
  • Parkování

Základní cena nezahrnuje

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 6.0 EUR za osobu
  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Poplatek z pobytu - 2.25 EUR za osobu/den
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 1.3 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Korutany
  • Místo dle CK: Heiligenblut

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 402
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Glockner
    Rakousko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutany, Heiligenblut

Původní cena
1 524 Kč/os

Cena od
1 439 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 402

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
8 629,94 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč