Termín:
24. 10. – 1. 11. 2017
Počet dní:
9 (út – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Hotel se nachází v 'Gold Coast' - Negombo, která je jen 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Bandaranayake. Centrum města je vzdáleno 2 km.

Vybavení: Hotel nabízí konferenční místnost, bar, snack bar u bazénu, restaurace, klimatizaci ve veřejných prostorách, 24 hodinovou recepci, trezor, kabelové připojení k internetu, Wi- Fi, prádelnu, lékařskou službu a půjčovnu kol, venkovní bazén. Hotel byl postaven 1975 a 2010 rekonstruován. Hotel je bezbáriérovy.

Ubytování: Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou, fénem, rádiem, sprchou a individuálně nastavitelnou regulací vzduchu.

Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze a plná penze.

Pláž: Písčitá u hotelu.

Sport a zábava: Masáže, katamarán, půjčovna kol, plážový volejbal a Badminton.

Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.

2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Letecká společnost Fly Dubai
Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Srí Lanku, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 990 Kč.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Negombo
  • Místo dle CK: Srí Lanka - Negombo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Golden Star Beach Hotel ***
(Webové stránky hotelu)

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

7. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Gampaha.

Poslední komentář

25.8.2014 | Marti
Datum pobytu: 1.8.2014
Celkový dojem,velmi špatné!!!!Ušmudlaný,vybydlený!!!!

Nejnovější recenze

1
25.8.2014 | Marti
Datum pobytu 1.8.2014
1/5 - Nic moc
Celkový dojem,velmi špatné!!!!Ušmudlaný,vybydlený!!!!
5
29.8.2012 | Michaela
Datum pobytu 1.5.2012
5/5 - Úžasné
Tento hotel ve mně zanechal asi nejhlubší dojem, přispěl k tomu výrazně personál i krásný večer na pláži. Pokud bych si měla vybrat hotel pro svoji dovolenou, neváhala bych si vybrat Golden Star.

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.


Golden Star Beach Hotel ***

Číslo zájezdu: 777451
Srí Lanka (Cejlon), Gampaha, Negombo

Všechny termíny a možnosti (1)