Goldried Park

  Rakousko, Osttirol, Tyrolsko, Grossglockner Resort Kals / Matrei, Matrei in Osttirol

Goldried Park

    Rakousko, Osttirol, Tyrolsko, Grossglockner Resort Kals / Matrei, Matrei in Osttirol
Původní cena
1 164 Kč/os

Cena od
1 099 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 293
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Wellnessapartment', 4-pokojový apartmán 90 m2. Komfortně zařízeno s dřevěným nábytkem: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x malý pokoj, každý pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, otevřeným krbem a TV se satelitním vysíláním. Kuchyně). Koupelna s vanou, oddělené WC. Balkon. Velmi pěkný panoramatický výhled. K dispozici: pračka. Internet (WiFi). 1 pes povolen. Dva malé pokoje jsou oddělené flexibilním děličem prostoru. Byt je vybaven vlastní saunou. Apartmán se nachází v hlavní budově.

Popis

Jeden z nejlépe umístěných hotelů v Alpách. Hotel nabízí nové lázeňské centrum a venkovní bazén (pouze v létě). Plavecký areál je zdarma pro všechny hosty hotelu. Sauna a lázně za 15 € na osobu (od 17 let) / návštěvu. Parkoviště je od hlavní budovy vzdáleno cca 200 m. Aparthotel 'Goldried Park', 1'000 m n.m., obklopen stromy. Nad Matrei in Osttirol, ve svahu, 1 km od sjezdovek. Společné: louka k odpočinku, bazén (01.06. a 30.09.). Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, WiFi, sauna (extra), wellness (extra), kulečník/biliard, herna, výtah, ústřední topení, pračka. Snídaně a polopenze na možná na vyžádání. Příjezd k domu. Společné garáže. Obchod 850 m, supermarket 1 km, restaurace, kavárna 200 m. Kabinková lanovka 1 km, lyžařské centrum 1 km. Turistické oblasti: Nationalpark Hohe Tauern. Částečně výtah!

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Sauna
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Snídaně - 15.0 EUR za osobu/den
 • Dětská postýlka (do 2 let) - 24.0 EUR paušál
 • Garáž 1x - 6.0 EUR za den
 • Garáž 1x - 10.0 EUR
 • Polopenze - 38.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 2.5 EUR
 • Wellness Area entrancefee - 15.0 EUR
 • Pes - 12.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Tyrolsko
 • Místo dle CK: Matrei in Osttirol

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 293
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Goldried Park
    Rakousko, Osttirol, Tyrolsko, Grossglockner Resort Kals / Matrei, Matrei in Osttirol

Původní cena
1 164 Kč/os

Cena od
1 099 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 293

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
8 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč