Termín:
1. 2. – 8. 2. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

hotel se nachází jen 50 m od sjezdových tratí Folgaria - Costa. K dispozici je wellness s velkým bazénem.

Ubytování

Standard: jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, některé pokoje s balkonem. Superior (min. 3 osoby): dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, některé pokoje s balkonem. Family (min. 4 osoby): ložnice se dvěma lůžky, částečně oddělený obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, některé pokoje s balkonem, některé pokoje jsou mezonetové.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek 8 €/den.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, večeře servírované, výběr z menu, salátový bufet, dezert.

Služby

recepce, restaurace, bar, v lobby Wi-Fi (zdarma), společenská místnost s TV, dětská herna, animace, kongresový sál, výtah, lyžárna, fitness. Wellness: bazén, sauna, turecké lázně, multifunkční sprchy.

Parkování

u hotelu (zdarma, do vyčerpání míst), garáž za poplatek 10 €/den, 35 €/týden.

Vzdálenost od centra

200 m Costa, 2 km Folgaria.

Zvíře

povoleno malé zvíře, na vyžádání, za poplatek 20 €/den.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 50 m sjezdové tratě Folgaria část Costa. Vzdálenost od běžeckých tratí: 8 km Passo Coé. Vzdálenost od skibusu: 50 m. Lyžařské školy: 50 m. Půjčovna lyží: 50 m. Úschovna lyží: v hotelu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí, skipas Folgaria - Lavarone.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě

klubová karta, která zahrnuje vstup do wellness a fitness - 15 €/dítě 2-16 let; 25 €/osoba od 16 let.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Folgaria / Lavarone
  • Místo dle CK: Costa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Golf ****
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Golf

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.