Gondar Studio

  Itálie, Sicílie, Aci Trezza

Gondar Studio

    Itálie, Sicílie, Aci Trezza
Původní cena
1 957 Kč/os

Cena od
1 848 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 863
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

1-pokojový apartmán 40 m2 v 2. patře. Jednoduše a účelně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lůžkem (140 cm), TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), klimatizací, větrákem a horkovzdušným topením. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, malá trouba, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Klimatizace, horkovzdušné topení (extra), bojler (50 l). Terasa 10 m2, krytá. Balkonový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (extra, kryté). Upozornění: bez výtahu.

Popis

Jednoduše zařízený apartmánový dům 'Gondar Studio'. V osadě Aci Trezza 1.5 km od centra Aci Castello, slunná poloha, 80 m od pláže. Garáž (extra), veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 50 m, skalnatá pláž 'Spiaggia dei Ciclopi' 80 m. Zajímavosti v okolí: Acireale 6 km, Catania 11 km, Punto Partenze Escursioni per l'Etna 35 km, Siracusa 85 km, Noto 105 km, Milazzo porto traghetti per Isole Eolie 125 km. Upozornění: auto doporučeno, bez výtahu.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Topení
  • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

  • Klimatizace - 5.0 EUR za den
  • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
  • Garáž 1x - 5.0 EUR
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Sicílie
  • Místo dle CK: Aci Trezza

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 863
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Gondar Studio
    Itálie, Sicílie, Aci Trezza

Původní cena
1 957 Kč/os

Cena od
1 848 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 863

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
3 695,03 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč