Gran Caribe Club Kawama ***

  Kuba, Matanzas, Varadero

5/5

Gran Caribe Club Kawama ***

    Kuba, Matanzas, Varadero
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Program

1: ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha, odbavení 2, 5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na Kubu do Havany. Uvítání na letišti, transfer do hotelu ve světoznámém letovisku Varadero. Ubytování, nocleh.

2 - 10: POBYT VE VARADERU
Pobyt v hotelu ve Varaderu s programem all inclusive. Největší turistické letovisko Kuby Varadero se velice rychle rozvíjí, probíhá zde výstavba velice kvalitních hotelů s kvalitními službami. Pláž s jemným, prachovým bílým pískem a pozvolným vstupem do vody se táhne v délce více jak 20 km a nabízí ideální podmínky ke koupání, opalování a vodním sportům. Oblíbený program all inclusive zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholic kých nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Rovněž doporuču jeme využít širokou nabídku fakultativních výletů - jednodenní výlet do Havany (cca 74,- CUC), plavbu lodí s proskleným dnem (cca 25, - CUC), Jungle Tour (cca 40,- CUC) či návštěvu místního delfinária s možností focení delfínů i plavání s těmi to fascinujícími mořskými živočichy! Večer doporučujeme návštěvu některého z místních barů, kde si můžete zatancovat i pobavit se při salse, její rytmus je velmi nakažlivý. Pobyt ve Varaderu dopo ručujeme zkombinovat s tří denním pobytem v Havaně, která se pyšní bohatou historií a mnoha zajímavými koloniálními stavbami!

11: ODLET DO PRAHY
Volno na koupání a opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště ve Varaderu a odlet do Prahy.

12: PŘÍLET DO PRAHY

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ


  • Varadero golf club se nachází nedaleko cen tra Varadera u hotelu Melia Las Ameri cas. Velmi kvalitní hřiště s 18-ti jamkami, par 72, 6.269 metrů, bylo postaveno již v roce 1927. Součástí golfového areálu je driving range, 2 putting greeny, chipping green. Možnost golfové akademie pod vedením golfových profesionálů.

  • Orientační ceny služeb: - green fee 18 jamek - 70,- CUC - green fee 9 jamek - 48,- CUC - pronájem vozíku - 50,- CUC - pronájem bagu a holí - 33,- CUC

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Popis hotelu Gran Caribe Club Kawama *** 3*

Popis

jednoduchý turistický hotel s 235 pokoji v rozlehlé zahradě se nachází v jižní části Varadera

Vybavení

4 restaurace, 2 bary, plážový bar, kadeřnický salon a konferenční místnost

Pláž

překrásná pláž s jemným bílým pískem před hotelem, lehátka a slunečníky na pláži k dispozici zdarma

Zábava a sport

2 bazény, dětský bazén a miniklub. All Inclusive zahrnuje: tenis, fitness centrum, hřiště na plážový volejbal, diskotéku, centrum vodních sportů - windsurfing, kajaky, katamarány, potřeby na šnorchlo vání. Animační programy - show, kurs tance salsa, kurs španělštiny. za poplatek motorizované vodní sporty.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neo­me­z­ená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne. Ve 2 restauracích večeře a la carte.

Vybavení pokojů

koupelna s WC, TV, klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), minibar nebo lednička

Za příplatek 400,- Kč/osoba/noc pokoj superior s minibarem, balkónem a výhledem do zahrady.
Za příplatek 580,- Kč/osoba/noc pokoj superior s minibarem, balkónem a bočním výhledem na moře.
Na pokoji max. 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou přepravu Praha - Havana (Varadero) - Praha
  • nocleh s All Inclusive ve vybraném hotelu
  • česky hovořící delegát během celého roku
  • transfery letiště - hotel - letiště
  • asistenci partnerské CK

Základní cena nezahrnuje

  • vstupní vízum (950,- Kč)
  • fakultativní výlety
Poznámka
  • Ceny letenek s Air France/KLM jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě.Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.Cena zahrnuje letištní taxy. Není-li uvedeno jinak, cena za dítě je kalkulována pro 1 dítě ve věku 2 -12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami. Sol Palmeras - 1.+2. dítě, Ocean Varadero El Patriarca - 1.+2. dítě 2-12 let, Ocean Vista Azul - 1.+2. dítě 2-12 let, Iberostar Tainos - 1.+2. dítě 2-12 let, Sol Sirenas Coral - 1. dítě 2-12 let, 2 dítě 2-12 let v Junior Suite sleva 25%, Fiesta Americana Punta Varadero / Cayo Libertad - 1.+2. dítě 2-12 let, Roc Arenas Doradas - 1. dítě 2-12 let, 2. dítě 2-12 let sleva 25%, Melia Marina Varadero - 1.+2. dítě 2-12 let, Melia Peninsula - 1.+2. dítě 2-12 let, Iberostar Varadero - 1.-2. dítě 2-12 let, Iberostar Laguna Azul - 1. dítě 2-12 let, 2 dítě 2-12 let v rodinném pokoji sleva 15%, Paradisus Varadero - 1.+2. dítě 2-12 let, Villa los Pinos - 1.+2. dítě 2-16 let.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: ESO travel a.s., IČ 27957039.
Lokalita dle pořadatele: Varadero, Varadero
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gran Caribe Hotel Club Kawama ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Gran Caribe Hotel Club Kawama

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 951 879
dnes 12–18 h

Hodnocení

16. nejlepší hotel v destinaci Matanzas

5/ 5 2 recenzí


Anděla březen 2019
Dovolená krásná, ALE......................... S mou spolucestující jsme si dovolenou vybraly do hotelu Grand Caribe Club Kawama na základě toho, jak vypadal na popiscích-hotel ... celá recenze


šimi březen 2018
Nejúžasnější dovolená. Ubytování skromné,ale slunce,moře,Kubánci,výlety,to vše vynahradí!!!!... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.

Nezávazná objednávka

Gran Caribe Club Kawama ***
    Kuba, Matanzas, Varadero

Cena
48 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 951 879

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
48 490 Kč
příplatek za noc navíc - osoba
0
1 300 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
9 100 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
990 Kč