Grand Bahia Principe Jamaica

  Jamajka, Runaway Bay

Grand Bahia Principe Jamaica

    Jamajka, Runaway Bay
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází na pláži ve středisku Runaway Bay na severu Jamajky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace a 5 restaurací à la carte, 6 barů, menší spa a wellness centrum, 3 bazény, jacuzzi a tropická zahrada s terasou, lehátka, slunečníky a ručníky zdarma. Přímo u hotelu obchodní a zábavní centrum Pueblo Principe s množstvím obchůdků, barů a restaurací.

Pokoje

JS (junior suite): koupelna/WC (s oddělenou sprchou a hydromasážní vanou, vysoušeč vlasů), klimatizace, ventilátor, TV/sat., trezor za poplatek, kávovar, minibar, telefon, terasa nebo balkon a obývací část. JSSOV (junior suite s výhledem na moře): viz JS, výhled na moře. JSSOF (junior suite v přední řadě u pláže): viz JSSOV, blízko moře.

Zábava

hodiny tance, diskotéka, programy pro děti i dospělé.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Hotel leží přímo u písečné pláže, lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře v hlavní restaurace Večeře v jedné z restaurací à la carte (italská, japonská kuchyně, rybí restaurace, gril house, gourmet restaurace – možnost rezervovat 3x za každý týden pobytu) Snack a lehké občerstvení ve snack baru Alkoholické a nealkoholické nápoje (do 02.00 hod. ve snack baru, dále na diskotéce v Pueblo Principe) Pravidelné každodenní doplňování minibaru (nealkoholické nápoje a pivo) Fitness centrum Mezinárodní animační program 1 hodina sportovních aktivit denně – windsurfing, tenis (osvětlení za poplatek), šnorchlování, katamarán, kajaky, vyjížďky na kole

Sportovní nabídka

Zdarma: viz program all inclusive. Za poplatek: motorizované vodní sporty na pláži, vyjížďky na koni, lekce windsurfingu, vyjížďky na jachtě, sauna; golfové hřiště je vzdáleno cca 2 km od hotelu.

Pro děti

2 dětské bazény, dětský klub Principito (4–12 let).

Wellnes

Bahia Spa: procedury v Bahia spa za poplatek.

Internet

Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu.

Platební karty

VISA, MC, AMEX.

Maximální obsazenost

JS: 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti JSSOV: 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti JSSOF: 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Dítě do 14 let

Doba transferu

60 min

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jamajka
  • Místo dle CK: Runaway Bay

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Gran Bahia Principe *****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Hotel Gran Bahia Principe

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 758 131
dnes 7.30–17 h

Lokalita

Jamajka

Kryštof Kolumbus objevil Jamajku během své druhé objevné plavby do Ameriky v roce 1494. Uviděl vysoké hory a množství řek, a proto pojmenoval tento ostrov Hayamaca, kraj lesů a vod. Jamajka má bohatou historii protkanou životem a památkami několika kultur. Od roku 1655 byla pod nadvládou Angličanů po celých 300 let. Nádhera jamajské přírody umocněná exotickým prostředím karibské oblasti přitahuje návštěvníky z celého světa už desítky let. Hory, vodopády, zelené louky a lesy neopakovatelné krásy, pláže zlatavé barvy, nádherný bílý písek, křišťálová voda, nezapomenutelné západy slunce, to vše je Jamajka. Vítr ze severovýchodu a podvečerní vánky udržují stále příjemnou teplotu na pobřeží. Jamajka nabízí kromě odpočinku na bílých plážích také toulky po plantážích, rybaření a plachtění, golf, potápění, rafting a koupání v minerálních pramenech. Život na Jamajce se nese v rytmu reggae, které proslavil Bob Marley.

Nezávazná objednávka

Grand Bahia Principe Jamaica
    Jamajka, Runaway Bay

Cena
36 421 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 758 131

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
36 421 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
860 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
460 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 500 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 15 dní
0
590 Kč