Termín:
31. 8. – 7. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

Útulný hotel se nachází v centru města Lavarone. Je odtud krásný výhled na okolní hory, které vás povzbudí k výletům a je ideální pro koupání. Hotel nabízí kvalitní služby včetně wellness centra s bazénem.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje typu Standard s možností jedné přistýlky, dvoulůžkové pokoje Superior s možností dvou přistýlek. Pokoje STANDARD (cca 19 m2):/ dvoulůžkové pokoje a s možností jedné přistýlky, vana + WC, vysoušeč vlasů, TV / SAT, telefon, trezor, Wi-Fi, minibar (za poplatek), některé s balkonem. Pokoje SUPERIOR (cca 19 - 25 m2):/ dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek vana + WC, vysoušeč vlasů, TV / SAT, telefon, trezor, Wi-Fi, minibar (za poplatek), výhled na jezero.

Postýlka

pro dítě do 2 let, na vyžádání, za poplatek 10 €/den.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr ze 2- 3 menu, salátový bufet.

Služby

recepce, restaurace, piano bar, společenská místnost s TV, lukostřelba, hry, kulečník, diskotéka, terasa s panoramatickým výhledem na hory a jezero. Wellness: s bazénem, relaxační zónou, vířivkou, saunou, tureckou lázní, posilovnou. Solárium za poplatek. Wellness centrum je otevřeno každý den od 14 do 19 hodin.

Parkování

u hotelu, zdarma do vyčerpání kapacity.

Vzdálenost od centra

v centru.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena za osobu zahrnuje: ubytování s polopenzí, přístup do wellness (kromě solária). Volitelné poplatky: ručník nebo župan pro bazén 5 € / osoba.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
  • Místo dle CK: Lavarone

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


GRAND HOTEL ASTORIA ****

Číslo zájezdu: 1316383
Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria / Lavarone, Lavarone