Termín:
15. 12. – 22. 12. 2019
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Je typický horský hotel s krásným výhledem na jezero, který se nachází v blízkosti centra města Lavarone (100 metrů), nedaleko sjezdovek. Má ideální polohu pro lyžování a milovníky nordic walking.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, vstupní hala s TV, wellness centrum s bazénem (sauna, turecké lázně, whirlpool, relaxační zóna, solarium), tělocvična, herna, kulečník, bar, konferenční místnost, místnost na squash, disco, Wi-Fi, parkoviště, lyžárna, terasa s výhledem na jezero
Ubytování:
pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, telefon, sejf, minibar
dvoulůžkové pokoje STANDARD - bez možnosti přistýlky a výhledu na jezero
pokoje SUPERIOR - možnost jedné přistýlky a výhled na jezero
pokoje JUNIOR SUITE - možnost dvou přistýlek a výhledem na jezero (na vyžádání v CK)
Vzdálenosti:
1,2 km od sjezdovek

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí
  • vstup do wellness centra

Základní cena nezahrnuje

  • nápoje k večeři
  • skipas
  • doprava
  • pobytová taxa cca 2 €/os./noc
  • jednolůžkový pokoj za příplatek (info v CK)
  • plná penze - 15 €/os./den (platba na místě)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Consultour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
  • Místo dle CK: Lavarone
Informace o slevách

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Grand Hotel Astoria ****

Číslo zájezdu: 1457522
Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria / Lavarone, Lavarone

Všechny termíny a možnosti (16)