Grand Hotel Bernardin, Portorož, Rekreační pobyt 3 noci

  Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož

4/5

Grand Hotel Bernardin, Portorož, Rekreační pobyt 3 noci

    Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Grand Hotel Bernardin

Elegantní Grand Hotel Bernardin***** je součástí luxusního komplexu  St. Bernardin a nachází se v jedné z nejkrásnějších částí slovinského pobřeží mezi městy Piran a Portorož. Hotelový komplex leží přímo u pláže, která je z jedné strany lemována třpytivou hladinou jaderského moře a z druhé nádherným zeleným parkem a šnůrou moderních hotelů včetně několika kasin. Přímo idylické  okolí doplněné o špičkové služby, které přesahují běžný pětihvězdičkový standard, vytváří klidné a luxusní útočiště pro Vaši dovolenou.

Mapka rezortu s označením polohy hotelu

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 241 komfortně vybavených pokojích s balkónem a úchvatným panoramatickým výhledem na moře. Součástí klimatizovaných pokojů je bezpečnostní schránka, TV s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, fénem a toaletními potřebami, minibar, župan, pantofle a internetové připojení WIFI. Ve většině pokojů je možnost přistavit přistýlku. V nabídce hotelu najdete také VIP apartmány se soukromou vířivkou, saunou a barem.

Wellness služby

Hoteloví hosté si mohou užívat své volné chvíle  v moderním Paradise Wellness centrum, ve vodním parku Laguna Bernardin, který se nachází ve 200 metrů vzdáleném hotelu Histrion **** nebo  v největším bazénovém komplexu s ohřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží.  V hotelu dále najdete vnitřní bazén s mořskou vodou s teplotou 30°C (je uzavřen v červenci a srpnu), saunový svět s finskou, infračervenou a bio saunou, středomořskou a thajskou parní koupel, širokou nabídku masáží včetně thajské aroma masáže s lymfatickou drenáží, reflexní masáže dlaní a chodidel, thajskou masáží s bylinkovými svazky, havajskou Lomilomi Nui masáži nebo masáži lávovými kameny.  

Vybavení hotelu

Dále se v hotelu nachází terasa, kadeřnický a kosmetický salón, kongresový sál, obchod se suvenýry, tenisový kurt a luxusní soukromá pláž s plážovým barem.

Restaurace

Během svého pobytu můžete ochutnávat vynikající speciality slovinské a středomořské kuchyně ve dvou gurmánských restauracích Pecina a Sunset. Snídaně a večeře, které jsou součástí polopenze se podávají v restauraci Sunset na 10. patře. V komplexu najdete také několik barů včetně Grand Café a koktejlového baru s pianem.

Zvířata

Pobyt se zvířetem (malá plemena do 3 kg) je v hotelu možný za příplatek. 

Parkování

Své auto si můžete zdarma zaparkovat v areálu hotelu

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x snídaně formou bufetových stolů, volný vstup do vnitřního hotelového bazénu (mimo provoz v červenci a srpnu), volný vstup do vodního parku Termaris, vstup na soukromou hotelovou pláž (od 15.6. do 15.9.), animační programy (červenec, srpen), WIFI, parkování před hotelem

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu 1,27 € za osobu a den, registrační poplatek 1 € za osobu, poplatek za parkování v garáži 5€ / auto / den
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
  • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Obala in Kras, Portorož

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Hotel Bernardin *****
Všechny zájezdy do  Grand Hotel Bernardin

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 046 092
dnes 12–18 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Obala in Kras

4/ 5 1 recenzí


Soňa H. duben 2014
Prohlídka hotelu Grand Hotel Bernardin *****. Jedná se o velmi pěkný 11-ti patrový 5* hotel v Portoroži, kdy recepce hotelu se nachází právě v 11.patře budovy. Hotel je zvláštn... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Grand Hotel Bernardin, Portorož, Rekreační pobyt 3 noci
    Slovinsko, Jadranské pobřeží, Obala in Kras, Portorož

Cena
10 590 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 046 092

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč