Termín:
24. 10. – 29. 10. 2017
Počet dní:
6 (út – ne)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha 14:35
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis hotelu

V zátoce Mgarr. Pláž i zábava na dosah. Komfortní nabídka ubytování.

Poloha

klidná, v krásné zátoce Mgarr. Místní centrum s restauracemi, bary a nákupními a zábavní možnostmi cca 300 m.

Pláž

veřejná skalnatá pláž cce 500 m. Pravidelné hotelové spojení na další pláže 5 dní v týdnu (mimo víkendy).

Vybavení

hotel disponuje 96 pokoji na 7 patrech s výtahy, vstupní halou s recepcí, směnárnou,2 restauracemi, 2 bary a kavárnou. Venkovní areál nabízí sladkovodní bazén s terasou na opalování a barem u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 24 m2, klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, fénem a WC, trezor, minibar, telefon, sat. TV, výhled na stranu do krajiny. Dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C/A3C): koupelna s vanou a sprchou, navíc s balkonem s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A2A. Superior pokoje (A1D/A2D): cca 30 m2, koupelna s vanou a sprchou, navíc kávovar, posezení, balkon s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů a večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu (dle obsazenosti hotelu). Dietní a vegetariánská strava na vyžádání.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Za poplatek: škola potápění.

Internet

internetový koutek zdarma.

Wellness

za poplatek: kadeřnictví, sauna a vířivka.

Děti

dětské židličky, herna. Za poplatek: dětské postýlky a hlídání dětí.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4; příspěvek na životní prostředí: pro osoby starší 18 let, 0,50 €/den/os., platba na místě.
Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem 'YCZE'. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby connected service u vybraných destinací , kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann CZ, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Gozo
  • Místo dle CK: Mgarr
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Hotel ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: 200 m

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR/ osoba a noc, maximálně však 5 EUR/ osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.


Grand Hotel ****

Číslo zájezdu: 705154
Malta, Gozo, Mgarr