Grand Park Lara

  Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Kündu

3/5

Grand Park Lara

    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Kündu
Číslo zájezdu: 1 574 168
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Moderní hotelový komplex splňuje vše, co potřebujete ke strávení dokonalé dovolené. Skládá se z několika navzájem propojených budov a nachází se v oblíbeném letovisku Lara. Komplex je vhodný pro rodiny s dětmi, svými službami a kvalitním servisem uspokojí i náročnější klientelu. Nejbližší nákupní možnosti máte nejen v hotelu, ale také v bezprostředním okolí, kde se nachází i bazar. Centrum Antalye se nachází 16 km od hotelu, kam se dostanete místní dopravou, zastávka autobusu je přímo u hotelu. Letiště Antalya je vzdáleno pouhých 14 km.
PLÁŽ
Krásná písčitá pláž se nachází 200metrů od hotelu, je dostupná pěšky nebo můžete využít pravidelný svoz. Slunečníky, lehátka, plážové osušky a matrace k dispozici zdarma.
UBYTOVÁNÍ
Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, fénem, TV/SAT, minibarem (denně doplňován pouze vodou), wifi, trezorem za poplatek, francouzským oknem. Rodinné pokoje mají dvě oddělené místnosti a balkon. Na vyžádání velké rodinné pokoje se třemi místnostmi až pro 6 osob.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE PLUS – snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu, dětské menu, pozdní snídaně, občerstvení během dne v baru u bazénu a v baru na pláži, turecké plněné palačinky, zmrzlina, odpolední káva a čaj, zákusky a koláčky, svačiny, lze čerpat 24h denně v Tulip baru, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů lze čerpat od 10.00-24.00h.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 4 a´la carte restaurace (čínská, rybí, italská a barbeque), 5 barů, 2 venkovní bazény, dětský bazén, aquapark se 4 skluzavkami, salon krásy, wellness centrum, kadeřnictví, obchody, konferenční místnost, wi-fi na recepci zdarma, v pokojích za poplatek.
AKTIVITY
Pestré animační programy pro děti a dospělé, večerní představení vedené týmem profesionálů, miniklub, dětské hřiště, posilovna, stolní tenis, šipky, vodní sporty a masáže za poplatek.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Antalya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Park Lara *****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Grand Park Lara

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 574 168
dnes 12–20 h

Hodnocení

22. nejlepší hotel v destinaci Antalya

3/ 5 1 recenzí


Katka duben 2014
Prehliadka Hotela Grand Park Lara *****. Tento hotel sa nachádza v letovisku Lara, zhruba 15 km od letiska. Atraktívny je práve blízkosťou k letisku. Je to komplex ôsmich... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-grand-park-lara-antalya-turecko-z1574168/1094885017/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Grand Park Lara
    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Kündu

Původní cena
27 990 Kč/os

Cena
17 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 574 168

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 690 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč