Grand Sarriod

  Itálie, Valle d'Aosta, St Nicolas

Grand Sarriod

    Itálie, Valle d'Aosta, St Nicolas
Původní cena
1 323 Kč/os

Cena od
1 250 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 037
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 65 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžkem, 1x pohovkou pro 2 osoby, digitální TV, rádiem, CD přehrávačem a hi-fi systémem. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyňský kout (1-plotýnkový vařič, 3-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Topení. Panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Maximálně 2 malí psi povoleni. V pokoji s lůžky nad sebou je malé okno ve výšce 190 cm, které směřuje do pokoje s dvoulůžkem. Sprcha nemá okno, jen ventilátor.

Popis

Pěkný rodinný dům 'Grand Sarriod', 1'470 m n.m.. V osadě Grand Sarriod, 4 km od centra St Nicolas, 21 km od centra Aosta, klidná, slunná poloha. V domě: pračka (společné), vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. V zimě nutné sněhové řetězy. Veřejné parkoviště na ulici. Restaurace 100 m. Zajímavosti v okolí: Courmayeur Mont Blanc 33 km. Lyžařská střediska: ovovia Aosta-Pila 20 km. Upozornění: auto doporučeno. Dálnice 10 km od domu. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Rekreační dům se nachází v typické vesnici ve výšce 1470 m n.m. v oblasti, která nabízí různé sportovní aktivity: osvětlená běžkařská dráha 4 km, rafting, tenis, jízda na horských kolech. Sjezdovky cca 4 km, back country, kitesnow, catriding.>Všem bytům je k dispozici společná pračka.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Topení
  • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu
  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Malý pes - 7.0 EUR za den
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 5.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Valle d'Aosta
  • Místo dle CK: St Nicolas

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 037
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Grand Sarriod
    Itálie, Valle d'Aosta, St Nicolas

Původní cena
1 323 Kč/os

Cena od
1 250 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 037

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
7 495,93 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč