Termín:
17. 7. – 22. 7. 2018
Počet dní:
6 (út – ne)
Počet nocí:
4
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Trasa

MALBORK - SOPOTY - GDAŇSK - SLOVIŇSKÝ NÁRODNÍ PARK - GDYNĚ - TORUŇ - VARŠAVA - KRAKOV

Svozové trasy

A, B1, D, E2

1. den

Odjezd z Brna ve večerních hodinách.

2. den

V ranních hodinách přijedeme k středověkému hradu MALBORK. Jde o největší gotickou stavbu světa a jeden z nejkrásnějších středověkých hradů Evropy. Po prohlídce zavítáme do města SOPOTY, známého polského přímořského letoviska. Závěr dnešního dne věnujeme jednomu z nejstarších měst Polska - městu  GDAŇSK, kterému se přezdívá 'Perla Severu'. Ve večerních hodinách přijedeme na ubytování.

3. den

Dnešní den navštívíme jedinečnou biosférickou rezervaci SLOVIŇSKÝ NÁRODNÍ PARK (UNESCO). Největší atrakcí parku jsou pohyblivé písečné duny, kterým se přezdívá Lebská Sahara. Poté navštívíme moderní město GDYNĚ - významné přístavní město s Oceánografickým a Námořním muzeem. Vrátíme se na ubytování.

4. den

Po snídani zamíříme do rodiště astronoma Mikoláše Koperníka, do kouzelného města TORUŇ (UNESCO), města mohutných kostelů, bohatých měšťanských domů a úctyhodných hradeb. Město si jako jedno z mála v Polsku dokázalo zachovat středověký půvab a tajemnost. Po prohlídce odjedeme na ubytování v okolí Varšavy.

5. den

Dnes nás čeká prohlídka hlavního města Polska - VARŠAVY(UNESCO). Ve městě se nachází mnoho kulturních památek, jakou jsou Citadela, novogotická katedrála sv. Jana s náhrobkem spisovatele Henryka Sienkiewicze, Palác kultury a vědy, Barbakan a mnohé další. Chloubou celé Varšavy je pak Královský zámek. Po prohlídce města odjedeme na ubytování v okolí Krakova.

6. den

Po snídani zavítáme do města KRAKOV (UNESCO). Dominantou Krakova je vrch Wawel s impozantním Královským hradem. Spatříme také působivé Hlavní náměstí, Radniční věž, celou plejádu synagog, budovu Sukiennice či židovskou čtvrť Kazimierz. Poté odjedeme do ČR, příjezd do Brna v nočních hodinách.

Anotace

tajemné pobřeží Baltu, rušná Varšava i renesanční Krakov

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

dopravu lux. autobusem, 4x ubytování ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 4x snídani, služby průvodce, pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj - 1 590 Kč, 4x večeře - 1 390 Kč, cestovní pojištění; vstupy do navštívených objektů, pobytové taxy.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Čsad Tišnov, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Krakov, Varšava
Informace o slevách

Grand tour Polskem

Číslo zájezdu: 894470
Polsko, Malopolsko, Mazovsko, Kraków, Warszawa