Grecotel Lux. Me White Palace hotel

  Řecko, Kréta, Adelianos Kampos, Kréta - Rethymnon

Grecotel Lux. Me White Palace hotel

    Řecko, Kréta, Adelianos Kampos, Kréta - Rethymnon
Číslo zájezdu: 2 297 869
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

luxusní hotelový komplex 6 restaurací, 8 barů, 6 bazénů možnost stravování all inclusive pokoje s vlastním či sdíleným bazénem

Stručná poloha

přímo u dlouhé písečné pláže historické Rethymno 8 km město Heraklion 70 km mezinárodní letiště 74 km

Poloha

luxusní hotelový komplex řadící se do řetězce Grecotel se pyšní výtečnou polohou přímo u 1 km dlouhé písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (ocenění Modrou vlajkou) a svým klientům nabízí jedinečný koncept Luxe All-Inclusive Living. Hotel leží v oblíbeném středisku Adelianos Kampos v severozápadní části ostrova, historické městečko Rethymno s benátským přístavem je vzdáleno 8 km, město Chania 78 km a Heraklion 70 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno 74 km. Díky místní autobusové dopravě lze snadno navštívit i další zajímavá místa v blízkém okolí.

Vybavení hotelu

komplex se rozkládá na rozlehlé ploše a tvoří jej více budov s celkovou kapacitou 263 ubytovacích jednotek (pokoje, bungalovy, suity a vilky). Všechny budovy obklopuje udržovaná zahrada protkaná bazény a terasami. Ve vnitřních prostorách je k dispozici recepce s lobby, stravování zabezpečuje celkem 6 restaurací (vnitřní i venkovní samoobslužné i á la carte) s nabídkou tradiční i světové kuchyně (asijská, italská, francouzská), dále crepérie a gelaterie, celodenní cukrárna, k posezení se nabízí celkem 8 barů (vnitřní i venkovní, včetně baru na pláži) i stylová vinárna s nabídkou vybraných vín. Pro příjemnou relaxaci je zde pro hosty luxusní wellness centrum Hippie Spa (hammam, masáže,salón krásy, relaxační sál, manikúra aj.), nechybí fitness centrum, business centrum, market, zlatnictví, knihovna, dětský koutek, TV sál, internetový koutek aj. Venkovní areál zahrnuje celkem 17 bazénů (velký vyhřívaný hlavní bazén s mořskou vodou, dětský vyhřívaný bazén, 4 sdílené a 11 privátních bazénů u dané kategorie ubytování). Sluneční terasy skýtají nádherný výhled na moře, slunečníky, lehátka a osušky jsou k dispozici zdarma (i na pláži v části vyčleněné hotelu). K aktivnějšímu odpočinku slouží minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště, minifotbal, boccia, stolní tenis, sjednat si lze pronájem kol, šlapadel, kánoí, jízdu na koni, vodní sporty či školu vodních sportů a potápění pod vedením instruktora, nechybí venkovní dětské hřiště. V nabídce programů hotelu jsou i dětské kluby s animací ve třech rozdílných věkových kategoriích. Hotel v rámci programu Grecobaby nabízí i dětská menu, pronájem potřeb pro maminky. WiFi připojení a soukromé parkoviště zdarma jsou samozřejmostí.

Vybavení pokoje

všechny pokoje, suity i vilky jsou elegantně a moderně zařízené, je kladen důraz na každý detail a kvalitní materiály, vládnou zde teplé barvy a pocit luxusu. K výbavě patří sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, županem a pantoflemi, klimatizace, telefon, SAT-TV, minilednice (minibar), WiFi připojení (v ceně), coffee/tea set, trezor, balkon nebo terasa. Kategorie pokojů (27-40 m2) se dělí na typ Standard, Superior a Luxury. Pokoje mají balkon a nabízí výhled na hory, zahradu nebo na moře (nutno sjednat předem), kapacita 2-3 osoby. Pokoje typu Bungalov (35 m2, max kapacita 2-3 osoby) mají vlastní terasu (25-30 m2) nebo vlastní terasu s přímým vstupem do sdíleného bazénu. Kategorie Family nabízí pokoje, suity a apartmány (35-75 m2, max kapacita 6 osob) s 1-2 oddělenou ložnicí a s výhledem na hory, zahradu nebo na moře. Kategorie Yali nabízí luxusní ubytování v suitách (40-50 m2, venkovní prostor 25-40 m2, max. kapacita 4 osoby) se samostatnou ložnicí, vlastní terasou s přímým vstupem do sdíleného bazénu, umístění v první linii u pláže. Vilky Yali mají 2 ložnice, obývací pokoj a terasu s vlastním bazénem, umístění v první linii přímo u pláže.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, županem a pantoflemi, klimatizace, telefon, SAT-TV, minilednice (minibar), WiFi připojení (v ceně), coffee/tea set, trezor, balkon nebo terasa.

Family pokoj s možností 2 přistýlek.

Family (rodinné) pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, županem a pantoflemi, klimatizace, telefon, SAT-TV, minilednice (minibar), WiFi připojení (v ceně), coffee/tea set, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Kvalitní Ultra All inclusive formou bufetu.

Názor CK

resort Vám spolehlivě vše, co si budete přát. Oceňujeme velký důraz kladený na úroveň služeb, luxusní provedení a škálu typů ubytování. Oceňujeme i umístění přímo u privátní pláže s plážovým servisem zdarma. Lze říct, že své si zde najde každá kategorie klientů. Vřele doporučujeme.

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Kréta, Adele
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grecotel Lux Me White Palace Luxury Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 297 869
dnes 8–18 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Grecotel Lux. Me White Palace hotel
    Řecko, Kréta, Adelianos Kampos, Kréta - Rethymnon

Původní cena
59 990 Kč/os

Cena
53 991 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 297 869

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
53 991 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
29 290 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
936 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
576 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
500 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
500 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
800 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
800 Kč