Grecotel Lux Me White Palace

  Řecko, Kréta, Adelianos Kampos, Kréta - Rethymnon

Grecotel Lux Me White Palace

    Řecko, Kréta, Adelianos Kampos, Kréta - Rethymnon
Popis

Skvělý hotelový resort s plnou vybaveností garantující prožití spokojené a naplněné dovolené. Nabízí stravování kvalitním all inclusive programem.

Přehled

luxusní hotelový komplex 6 restaurací, 8 barů, 6 bazénů stravování all inclusive pokoje s vlastním bazénem

Stručná poloha

přímo u dlouhé písečné pláže historické Rethymno 8 km město Heraklion 70 km mezinárodní letiště 74 km

Poloha

Luxusní hotelový komplex řadící se do řetězce Grecotel se pyšní výtečnou polohou přímo u 1 km dlouhé písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (ocenění Modrou vlajkou) a svým klientům nabízí jedinečný koncept Luxe All-Inclusive Living. Hotel leží v oblíbeném středisku Adelianos Kampos v severozápadní části ostrova, historické městečko Rethymno s benátským přístavem je vzdáleno 8 km, město Chania 78 km a Heraklion 70 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno 74 km. Díky místní autobusové dopravě lze snadno navštívit i další zajímavá místa v blízkém okolí.

Vybavení hotelu

Komplex se rozkládá na rozlehlé ploše a tvoří jej více budov s celkovou kapacitou 263 ubytovacích jednotek (pokoje, bungalovy, suity a vilky). Všechny budovy obklopuje udržovaná zahrada protkaná bazény a terasami. Ve vnitřních prostorách je k dispozici recepce s lobby, stravování zabezpečuje celkem 6 restaurací (vnitřní i venkovní samoobslužné i á la carte) s nabídkou tradiční i světové kuchyně (asijská, italská, francouzská), dále crepérie a gelaterie, celodenní cukrárna, k posezení se nabízí celkem 8 barů (vnitřní i venkovní, včetně baru na pláži) i stylová vinárna s nabídkou vybraných vín. Pro příjemnou relaxaci je zde pro hosty luxusní wellness centrum Hippie Spa (hammam, masáže,salón krásy, relaxační sál, manikúra aj.), nechybí fitness centrum, business centrum, market, zlatnictví, knihovna, dětský koutek, TV sál, internetový koutek aj. Venkovní areál zahrnuje celkem 17 bazénů (velký vyhřívaný hlavní bazén s mořskou vodou, dětský vyhřívaný bazén, 4 sdílené a 11 privátních bazénů u dané kategorie ubytování). Sluneční terasy skýtají nádherný výhled na moře, slunečníky, lehátka a osušky jsou k dispozici zdarma (i na pláži v části vyčleněné hotelu). K aktivnějšímu odpočinku slouží minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště, minifotbal, boccia, stolní tenis, sjednat si lze pronájem kol, šlapadel, kánoí, jízdu na koni, vodní sporty či školu vodních sportů a potápění pod vedením instruktora, nechybí venkovní dětské hřiště. V nabídce programů hotelu jsou i dětské kluby s animací ve třech rozdílných věkových kategoriích. Hotel v rámci programu Grecobaby nabízí i dětská menu, pronájem potřeb pro maminky. WiFi připojení a soukromé parkoviště zdarma jsou samozřejmostí.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje, suity i vilky jsou elegantně a moderně zařízené, je kladen důraz na každý detail a kvalitní materiály, vládnou zde teplé barvy a pocit luxusu. K výbavě patří sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, županem a pantoflemi, klimatizace, telefon, SAT-TV, minilednice (minibar), WiFi připojení (v ceně), coffee/tea set, trezor, balkon nebo terasa. Kategorie pokojů (27-40 m2) se dělí na typ Standard, Superior a Luxury. Pokoje mají balkon a nabízí výhled na hory, zahradu nebo na moře (nutno sjednat předem), kapacita 2-3 osoby. Pokoje typu Bungalov (35 m2, max kapacita 2-3 osoby) mají vlastní terasu (25-30 m2) nebo vlastní terasu s přímým vstupem do sdíleného bazénu. Kategorie Family nabízí pokoje, suity a apartmány (35-75 m2, max kapacita 6 osob) s 1-2 oddělenou ložnicí a s výhledem na hory, zahradu nebo na moře. Kategorie Yali nabízí luxusní ubytování v suitách (40-50 m2, venkovní prostor 25-40 m2, max. kapacita 4 osoby) se samostatnou ložnicí, vlastní terasou s přímým vstupem do sdíleného bazénu, umístění v první linii u pláže. Vilky Yali mají 2 ložnice, obývací pokoj a terasu s vlastním bazénem, umístění v první linii přímo u pláže.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, županem a pantoflemi, klimatizace, telefon, SAT-TV, minilednice (minibar), WiFi připojení (v ceně), coffee/tea set, trezor, balkon nebo terasa.

Family pokoj s možností 2 přistýlek.

Family (rodinné) pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, županem a pantoflemi, klimatizace, telefon, SAT-TV, minilednice (minibar), WiFi připojení (v ceně), coffee/tea set, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Kvalitní all inclusive formou bufetu.

Názor CK

Resort Vám spolehlivě vše, co si budete přát. Oceňujeme velký důraz kladený na úroveň služeb, luxusní provedení a škálu typů ubytování. Oceňujeme i umístění přímo u privátní pláže s plážovým servisem zdarma. Lze říct, že své si zde najde každá kategorie klientů. Vřele doporučujeme.

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Kréta, Adele

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grecotel LuxMe White Palace Luxury Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 675 678
dnes 8–20 h

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

  • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

  • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací