Termín:
19. 9. – 26. 9. 2018
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
31 690  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Přímo na nádherném pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini v rozlehlém resortu Grecotel Olympia Riviera. Vesnička Arcoudi s několika obchody a tevernami ve vzdálenosti cca 2 km. Letiště Araxos cca 60 km.

Vybavení

127 pokojů v bungalovech, hlavní budova. Recepce, lobby bar, hlavní bufetová restaurace, 2 `a la carte restaurace (italská a řecká), snack bar, cocktail bar, creperie, kafeterie a jiné`a la carte restaurace v rámci hotelového resortu za poplatek, herní místnost, wellness centrum. V zahradě 2 sladkovodní bazény (1 se skluzavkami a řekou), bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Součástí resortu je Olympia Aqua Park se spoustou vodních atrakcí (občerstvení v rámci parku není v ceně).

Pokoje

BGSSV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., rádio, telefon, minilednička, trezor, terasa nebo balkon směr moře. BGSV: viz BGSSV, výhled na moře. BGFRSSV: viz BGSSV, 2 ložnice. BGFRSV: viz BGFRSSV, výhled na moře.

Zábava

Denní a večerní animační program.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

10 km dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře oceněná modrou vlajkou (2 km patří přímo resortu). Slunečníky a lehátka zdarma.

Program all inclusive

Americká snídaně, obědy a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Snacky během dne (ve stanovených hodinách) a půlnoční snack Místní i mezinárodní alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje (10.30–01.00 hod.) Možnost večeře v řecké nebo italské a la carte restauraci (nutná rezervace, určené dny)

Sportovní nabídka

Zdarma: aerobik, cvičení v bazénu, windsurfi ng (pouze pro držitele platné licence), kánoe, šlapadla, stolní tenis, plážový volejbal, volejbal, minifotbal, basketbal, lukostřelba, šipky, boccia, 2 tenisové kurty, fitness.
Za poplatek: taneční lekce, paintball, lekce plavání, privátní lekce cvičení, osobní trenér, tenisové lekce, jízda na koni, vodní sporty na pláži, půjčovna kol.

Pro děti

Dětský bazén, bazén se skluzavkami a řekou, Olympia Aqua Park, miniklub Grecoland a Grecoteens, hlídání dětí za poplatek.

Wellnes

Za poplatek: Aqua Elixir Thalasso - bazén, jacuzzi, sauna, pára, masáže, hydroterapie, relaxační a léčebné procedury, indická terapie ajurvéda,
kosmetické centrum

Internet

Zdarma: WiFi v celém areálu.

Doba transferu

50 min

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Fischer, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Peloponés
  • Místo dle CK: Kyllini (Peloponés)
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Olympia Oasis *****
(Webové stránky hotelu)

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


Grecotel Olympia Oasis Village & Aqua Park ****

Číslo zájezdu: 918854
Řecko, Korintský záliv, Peloponés, Kyllini