Termín:
19. 3. – 27. 3. 2020
Počet dní:
9 (čt – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program
1: PRAHA – SAO PAULO

Odlet z Prahy. Přílet do Sao Paula, transfer na hotel, nocleh.
2: SAO PAULO

Prohlídka nejzajímavějších památek Sao Paula. Projdete se největší zelenou oázou města – parkem Ibirapuera, pokračovat budete kolem budovy kongresu až k slavné Avenidě Paulista. Náměstí Vale do Anhangabaú, budova divadla, radnice, nádherný klášter Svatého Benedikta a katedrála Sé. Pulsující velkoměsto můžete shlédnout z vrcholu budovy Altino Arantes, která je známá také jako Banespa Tower. Na konci procházky nahlédnete do čtvrti Liberdade, kde kromě Muzea Punancoteca a Muzea Holly Art je i úžasný architektonický skvost – budova městského tržiště, kde Vám usměvaví prodavači budou nabízet čerstvé ovoce, kde můžete rovnou ochutnat pro nás neznámé druhy. Vzduch je prosycen vůní nepřeberného množství koření a jistě Vás potěší šálek výtečné brazilské kávy. Nocleh v Sao Paulu.
3: RECIFE

Přelet ze Sao Paulo do Recife. Transfer do hotelu, volné odpoledne, nocleh v Recife.
4: RECIFE

Celodenní prohlídka Recife a Olindy, kdy navštívíte nejznámější a nejpůvabnější zákoutí těchto měst. V Recife to budou především krásné pláže (např. Boa Viage) s přírodními bazénky, které jsou tvořeny korálovou bariérou. Projdete se středem města s koloniální čtvrtí, kostely a sítí řek a mostů, mnozí proto nazývají toto město „Benátky Brazílie“. Dále navštívíte město Olinda, kde se odehrávají karnevaly a obrovské papírové postavy, které se pro tuto příležitost vyrábějí, jsou proslavené. Návrat do Recife, nocleh.
5: RECIFE - ITAMARACÁ - IGARASSU

Celodenní výlet na ostrov Itamaracá a do města Igarassu. Itamaracá se nachází zhruba 50 kilometrů od Recife. Cestou se zastavíte v historickém městě Igarassu, kde navštívíte kostel svatého Kosmy a Damiána a františkánský klášter Saint Antonie, kde jsou k vidění zachovalé malby z XVII. století. Na ostrově Itamaracá se krátce zastavíte v Engenho Sao Joao, kde byl první parní cukrovar v Brazílii. Navštívíte také centrum Manatee, kde si v obrovských akváriích můžete prohlédnout kapustňáky. Návrat do Recife, nocleh.
6: RECIFE – PORTO DE GALINHAS

Transfer do Porto de Galinhas. Celodenní výlet po nejkrásnějších a nejslavnějších plážích. Celá oblast jižně od Recife je proslulá kilometry dlouhými plážemi lemovanými z jedné strany průzračnou vodou oceánu s korálovou bariérou a z druhé strany nekonečnými lesy kokosových palem. Nocleh v Porto de Galinhas.
7: PORTO DE GALINHAS

Volný den. Nocleh v Porto de Galinhas.
8: PORTO DE GALINHAS - RECIFE

Dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.
9: PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu a letištní poplatky
místní přelety a letištní poplatky
7x nocleh se snídaní v hotelech 3* během okruhu
veškeré transfery během okruhu
všechny prohlídky a vstupy dle programu
služby česky hovořícího průvodce (min. 10 osob)

Základní cena nezahrnuje

fakultativní výlety a vstupy, spropitné, cestovní pojištění
Poznámka

Minimum: 10 osob

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Eso travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Recife, Sao Paulo

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.


Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné

Číslo zájezdu: 1434715
Brazílie, São Paulo