Termín:
29. 9. – 4. 10. 2018
Počet dní:
6 (so – čt)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Původní cena:
25 280  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort má skvělou polohu v klidné části vilkové čtvrti přímořského letoviska Marbella přímo na písečné pláži a je obklopen golfovéhým hřištěm Guadalmina North. Historické centrum Marbelly je vzdáleno 12 km a proslulý přístav Puerto Banus je vzdálen 5 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Velmi elegantní a komfortní hotel Guadalmina Spa & Golf Resort postavený ve stylu andaluské haciendy s golfovou atmosférou byl v zimě 2005-2006 rekonstruován a nabízí svým hostům rozšířené luxusní vybavení, mezi které patří vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, bar, konferenční sály, SPA centrum, obchod se suvenýry, počítačová místnost s přípojem na internet, parkoviště, herna, dva venkovní bazény se slanou vodou, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, obklopen krásnou zahradou.

Vybavení pokoje

Luxusně zařízené pokoje mají vždy krásný výhled na moře, golfové hřiště nebo do zahrady. Všechny pokoje mají klimatizaci, telefon, TV se satelitem, trezor (za poplatek), minibar, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů. 

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu.

Pláž

Bílá písečná, přímo u hotelu.

Sport a zábava

Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort obklopují dvě 18- ti jamková golfová hřiště Guadalmina North a Sur. Dále pro relaxaci je klientům k dispozici wellness centrum, posilovna, jacuzzi, sauna, vířivka a vyhřívaný vnitřní bazén. Na pláži můžete vyzkoušet surf, plachetnici nebo jízdu na koni.

GOLF CLUB GUADALMINA - 2x 18 jamek - 5 minut od hotelu
Guadalmina je golfovým rájem, kde naleznete v těsné blízkosti hotelu golfová hřiště patříci k nejlepším na Costa del Sol. Jako hosté hotelu Guadalmina získáte navíc zvýhodněné ceny a možnost využít služeb golfového instruktora.
olf club Guadalmina nabízí ke hře dvě 18-ti jamková hřiště, Severní a Jižní. Severní bylo otevřeno v roce 1973 a je o něco snazší než hřiště Jižní. To bylo otevřeno již v roce 1959 původně jako devítijamkové hřiště, které bylo později rozšířeno na dnešní osmnáctijamkové. Fairwaye jsou zde lemovány stromy a 10. a 11. jamka se rozkládají přímo u hotelu, podél moře. Obě hřiště byla v roce 2002 rekonstruována.

ATALAYA GOLF & COUNTY CLUB - 2x 18 jamek - 25 minut od hotelu
Dvě vynikající osmnáctijamková hřiště Old Course a New Course se širokými fairwayemi a náročnými greeny budou potěšením pro začínající a rekreační golfisty.Atalaya golf club nabízí dvě kvalitní hřiště. Old Course byl otevřen v roce 1967 a patří k nejstarším ve Španělsku. Jen lehce zvlněný terén s širokými fairwayemi obklopují vysoké borovice a množství další vegetace. Hru zde ztěžuje i velké jezero. New Course pochází z roku 1991, je obtížnější a kopcovitější, fairwaye vyžadují přesnější hru. Odměnou Vám budou překrásné výhledy na Středozemní moře. Hřiště ocení zvláště rekreační golfisté.

ALCAIDESA LINKS GOLF RESORT - 2x 18 jamek - 35 minut od hotelu
Dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště golfového resortu Alcaidesa jsou pro Vás připravena pouhých 15 min jízdy od letiště Gibraltar. Ojedinělý výhled na africké Maroko a Gibraltar by jste si neměli nechat ujít.

Alcaidesa Links Golf Resort nabízí představuje bránu na Costa del Sol neboli Costa del Golf. Dvě vysoce kvalitní osmnáctijamková mistrovská hřiště prověří kvality každého golfového hráče. Klasický links 'starého' Links Course, v provozu od roku 1992,nabízí někdy dost obtížné jamky vyžadující dlouhý a přesně umístěný drajv. Náročné stoupání a klesání jsou dost náročná na course management. Odměnou však je fakt, že hřiště samotné se nachází pouze dva kilometry od pobřeží přičemž třetina jamek lemuje písečnou pláž s dominantou masívu Gibraltaru a překrásným výhledem na severní Afriku a Středozemní moře.

V roce 2007 bylo do provozu uvedeno hřiště Heathland course, které nabízí krásné přírodní výhledy na Středozemní moře a pohoří Sierra Nevada. Široké fairwaye a rozlehlé greeny přinesou hráčům skvělý zážitek ale také prověří na mnohých vodních nástrahách. Majestátní moderní klubovna nacházející se na nejvyšším bodu resortu mezi oběma hřišti působí dost chladným dojmem ale poskytuje veškeré standarty luxusního golfového resortu. Dokáže pojmout až 500 hostů a nabízí restauraci pro 200 osob s barem a venkovním posezením, plně vybavený PRO shop, konferenční místnost a šatny s příslušenstvím.

EL CHAPARRAL GOLF CLUB - 1x 18 jamek - 35 minut od hotelu
Jeden z nejznámějších golfových resortů oblasti Costa del Sol leží pouhých 700 metrů od pláže. Obtížné hřiště s velkolepými jamkami, superrychlými greeny a kopcovitým terénem je považováno za ráj golfistů.
El Chaparral je 18 jamkové golfové hřiště se nachází 20 minut jízdy od Malagy je naprosto jedinečným hřištěm na Costa del Sol. Španělský architekt Jose Gancedo vytvořil hřiště plně využívající zvlněný terén i píniové lesy typické pro tuto oblast. Každá jamka je originál a poskytuje výhled na moře. Na El Chaparral se nachází šest jamek par 3, šest par 4 a šest jamek par 5. Bylo navrženo tak, aby splnilo požadavky každého golfisty.
Areál nabízí golfovou akademii a osvětlené cvičné plochy. Perfektně urdržované hřiště, které bude nezapomenutelným zážitkem pro každého golfistu.

ESTEPONA GOLF - 1x 18 jamek - 25 minut od hotelu
Populární Estepona Golf Club si získal pověst přátelského klubu s vynikajícími službami a ohromujícími výhledy na moře.
Oblíbené osmnáctijamkové hřiště navrhl architekt Luis Lopez Martinez. Golfové hřiště s greeny a fairways, které patří k nejkrásnějším v jižním Španělsku, bylo přirozeným způsobem začleněno do nádherného přírodního prostředí předhůří Sierra Bermeja. Jeho chloubou je zajímavý design, ohromující výhledy na moře, překrásné jamky č.3 a 14 a klubovna s komfortní restaurací, barem a terasou. Kontrast velmi dobře udržované zeleni vytváří divoká flora a fauna. Estepona Golf představuje spravedlivý test pro hráče všech úrovní, zvláště pak, když je větrno.

FINCA CORTESIN GOLF CLUB - 1x 18 jamek - 30 minut od hotelu
Krásné a dlouhé golfové hřiště s rychlými greeny a neuvěřitelnými scenériemi, které si vychutnají hráči všech úrovní.
Golfové hřiště nacházející se na pobřeží Costa del Sol, nedaleko Casares, charakterizuje vynikající design, široké fairwaye a jedny z nejlepších greenů na Costa del Sol. Jedno z nejdelších hřišť Evropy měřící 6802 metrů bylo navrženo jako mistrovské, na němž se konají prestižní mezinárodní golfové turnaje. Patří mezi středně obtížné a hru si zde vychutnají golfisté všech úrovní. Golfistům nabízí nádherné výhledy na Středozemní moře i pohoří ve vnitrozemí, vyhlášenou restauraci a profesionální služby.

GOLF CLUB FLAMINGOS - 1x 18 jamek - 15 minut od hotelu
Spektakulární hřiště s vynikajícím designem, atmosférou, překrásnými výhledy a vším, co k hřišti mezinárodního věhlasu patří. Golf club Flamingos byl otevřen v roce 2001 v krásném přírodním prostředí podél Středozemního moře, 75 km od letiště Malaga. Velkolepé hřiště návrháře Antonia Garci Garrida si získalo během krátké doby mezinárodní uznání pro svou vysokou kvalitu a jedinečný design. Nabízí rozmanitou vegetaci od cypřišů, pomerančovníků, olivovníků až po kaštany a borovice, nádherné výhledy na Středozemní moře, římské sochy, sloupy a mosty. Voda vstupuje do hry na jamkách č. 1, 10, 15, 16, 17 a 18. Úžasné výhledy a příjemný odpočinek poskytuje terasa klubovny nebo nádherný 5-hvězdičkový Ritz-Carlton Hotel Villa Padierna.

LA CAŇADA GOLF CLUB - 1x 18 jamek - 35 minut od hotelu
Zábavné, nepříliš dlouhé osmnáctijamkové hřiště s rychlými greeny, velkolepými výhledy do středomořské krajiny, které lze uhrát bez větších potíží.
První veřejné hřiště na Costa del Sol Golf Club Canada byl založen v roce 1982. Příjemné hřiště se zajímavým designem se nachází v kopcovitém terénu v blízkosti Valderramy. Prvních devět jamek je dílem architekta Davida Thomase, dalších devět nese rukopis Roberta Trenta Jonese seniora. Hlavními rysy hřiště jsou skvěle udržované greeny a fairways, velké množství stromů, dobrý servis a vysoká kvalita služeb. Celoročně otevřený golfový klub nabízí vynikající restauraci s tradiční andaluskou kuchyní. Ideální hřiště pro milovníky sluníčka a přírody.

LA DONA JULIA GOLF CLUB - 1x 18 jamek - 35 minut od hotelu
Pouhých 45 minut od mezinárodního letiště v Malaze se nachází překrásné golfové hřiště Doňa Julia na kterém naleznete nejdelší jamku na celém Costa del Sol.

Hřiště se nachází mezi Marbellou a Sotogrande nedaleko od centra Estepony. Jedná se o středně náročné hřiště, které neurazí žádného hráče.

Prvních devět jamek je náročných zejména na délku a na převýšení neboť vystoupáme na nejvyšší bod hřiště odkud se nám nabízí užasné panoramatické výhledy na moře a na Gibraltar, který je nedaleko. Naskytne se Vám tudíž možnost vidět tři kontinenty najednou. Maroko (Afrika), Gibraltar (UK) a samozřejmě domácí Španělsko (Evropa). Nalezneme zde nejdelší jamku na Costa del Sol, kterou představuje jamka č. 6, a která je výzvou pro všechny hráčské kategorie.

Druhá devítka je o poznání tolerantnější šířkou dopadových ploch i absencí stromů, keřů a strašidelných údolí, které naopak dominují v prvních devíti jamkách. Pozoruhodné avšak příjemné jsou zde jamkoviště, které svou velikostí někdy dosahují až 950 m2.

Ve fázi dokončení jsou tréninkové plochy které poskytnou 300 m dlouhý driving range, rozlehlý putting a chipping areál. Klubovna je zatím provizorní nicméně moc hezká. Naleznete zde příjemnou restauraci s venkovním posezením a plně vybavený PRO shop.

LA DUQUESA GOLF & COUNTRY CLUB - 1x 18 jamek - 30 minut od hotelu
Vynikající a náročné golfové hřiště zasazené do velkolepé krajiny je zajímavé díky svým dlouhým fervejím a dvěma zcela odlišným devítkám.

Kopcovité golfové hřiště s překrásnou scenérií hor a Středozemního moře překvapí dvěma různorodými devítkami a dokonalým designem Roberta Trenta Jonese. Prvních devět jamek zbudovaných v anglickém stylu představují úzké ferveje a vyvýšené greeny s nejzajímavější jamkou č. 4 poskytující nádherné výhledy. Druhá část hřiště je o něco jednodušší, s širšími fervejemi a velkolepou jamkou č.17, která je dokonalým spojením krásného designu s okolním přírodou. Náročné hřiště pro profesionální golfisty zůstává přátelské i k méně zkušeným hráčům.

La Duquesa Golf Club ležící přímo u Duquesa Port patří k nejlépe vybaveným golfovým klubům. Nabízí bazén, squash, saunu, turecké lázně, posilovnu, vynikající bar, restauraci a krásnou pláž oceněnou modrou vlajkou s širokým výběrem vodních sportů.

LA QUINTA GOLF & COUNTY CLUB - 3x 18 jamek - 15 minut od hotelu
Prvotřídní hřiště patřící mezi nejlepší na Costa del Sol se vyznačuje neobyčejnou krajinou s rozdílnými výškami, díky nimž nabízí nádherný výhled na moře a hory. Oblíbený klub lákající hráče celého světa.

La Quinta je vyhlášeným hřištěm oblasti, které otestuje přesnost i vytrvalost každého hráče. Charakteristickým rysem jsou vyvýšená odpaliště, která hráčům umožňují mít přehled o celém hřišti. Široké fairwaye lemované stromy, množství vodních překážek a hlubokých bunkerů činí hřiště náročným. Důvodem oblíbenosti je nejen neobyčejná krajina, ale i možnost ověřit si své dovednosti v náročném terénu. Vyzkoušejte, nebudete litovat.

LOS ARQUEROS GOLF COUNTRY CLUB - 1x 18 jamek - 15 minut od hotelu
Náročné hřiště určené zkušeným hráčům je nápadité, efektní, kopcovité a vyžaduje přesnou hru.
Golfové hřiště navržené architektem Severiano Ballesterosem leží pouhých 10 minut od Marbelly. Otevřeno bylo v roce 1991 a je považováno za náročné, vyžadující přesnou hru. Sám architekt jej označil za přiměřenou výzvu pro průměrné golfisty a tvrdý test pro profesionály. Los Arqueros Golf & Country Club byl přirozeným způsobem začleněn do okolního prostředí strmého pohoří Sierra de Ronda, v jedné z nejklidnějších částí pobřeží s ohromujícími výhledy.

LOS NARANJOS GOLF CLUB - 1x 18 jamek - 15 minut od hotelu
Resort nesoucí jméno podle nádherné krajiny pokryté stovkami pomerančovníků patří k nejoblíbenějším ve Španělsku. Pečlivě upravované hřiště se špičkovými podmínkami pro hru.
Velké a pohodlné hřiště s prostornými fairwayemi lemovanými pomerančovníkovými háji se řadí k těm nejlepším na pobřeží Costa del Sol. Prvních devět jamek se vyznačuje delšími a zvlněnými fairwayemi, druhá část hřiště vede rovinatější krajinou. Každodenně pečlivě upravované hřiště si vychutnají i méně zdatní golfisté. Areál nabízí kromě golfu širokou škálu služeb a je vhodným místem i pro rodinnou dovolenou.


MARBELLA GOLF & COUNTRY CLUB - 1x 18 jamek - 25 minut od hotelu
Náročné hřiště umístěné v kopcovitém terénu podél stráně nese charakteristické prvky architekta Roberta Trenta Jonese a nabízí okouzlující výhledy na Středozemní moře.
Golf club Marbella je obtížným, ale velmi příjemným hřištěm pro každého golfistu. Patří k nejhezčím v Evropě a nabízí perfektní podmínky umožňující skvělou hru. Rozkládá se v mírně kopcovitém terénu a charakteristické pro něj jsou široké fairways, velké zvlněné greeny, množství rybníčků, ale i jamky hrané přes strže a rokle vyžadující přesnost. I přes svou obtížnost je hřiště dobře zvládnutelné a bude určitě krásným zážitkem.

SAN ROQUE GOLF COUNTRY & CLUB -2x 18 jamek - minut od hotelu
Špičku ledovce Costa del Sol spolu s Valderramou představuje jednoznačně San Roque Golf a Country Club. Tento exklusivní evropský resort se může pochlubit dvěma mistrovskými 18ti jamkovými hřišti té nejvyšší kvality. Svědčí o tom i fakt, že se zde každoročně hraje kvalifikace na karty pro Evropskou profesionální tůru.

Hřiště se nachází mezi Jerezem a Marbellou v sousedství Valderramy, Sotogrande a La Reservy. Velká čtyřka je lákadlem pro každého hráče. Obě hřiště řadíme do obtížné kategorie hřišť, ale díky pěti variantám odpališť zde najdou uspokojení i hráči s vysokými hendikepy.

The New course se svými 6 626 metry z mistrovských odpališť je výzvou pro všechny scratch hráče a hráče s nízkými hendikepy. Dlouhé, přesně umístěné rány jsou zde nutností. Je zde spousta vodních překážek, strategicky umístěných bunkeru a obtížně tvarované greeny ale na druhé straně překrásné výhledy na řeku Guadalquiton a Středozemní moře a množství korkových dubu, které lemují jednotlivé jamky.

San Roque je také spojeno s jedním světovým golfovým jménem a to Ballesteros. Zatímco Seve se zde podílel na designu bunkeru jeho bratr Vincente zde provozoval zvučnou akademii kam se sjížděli profesionální a amatérští hráči z celého světa. Akademie má k dispozici dvoupatrový driving range, dva putting greeny, rozlehlý pitching green spolu se třemi cvičnými bunkery a také cvičnou akademii. V nabídce je spoustu programů a balíčků, které uspokojí i ty nejvyšší tréninkové nároky. V klubovně nalezneme plně vybavený PRO shop, Jerez Bar, Bolero restaurant ale také Spa a wellness centrum se zajímavou nabídkou regeneračních procedůr.

SANTA CLARA GOLF - 1x 18 jamek - 22 minut od hotelu
Santa Clara Golf Course nabízí velkolepé golfové hřiště střední obtížnosti s úchvatnými panoramatickými výhledy na moře a hory.Skvěle udržované golfové hřiště architekta Enrique Canalese odpovídající nejnovějším mezinárodním standardům bylo otevřeno v roce 2001. Rozkládá se v jedné z nejkrásnějších částí v oblasti Marbelly, na zvlněném terénu, kde se kromě řeky nachází spousta jezer, velkolepé greeny dobře chráněné bunkery a dlouhá odpaliště. Za nejobtížnější jamku je považována jamka č. 8 par 5 dlouhá až 506 m. Příjemná klubovna nabízí kromě dobrého jídla také saunu

Pro děti

Nechybí zde samozřejmě ani dětský venkovní bazén a pestré animační programy.

Náš názor

Doporučujeme především milovníkům golfu, kteří mají rádi relaxaci u pláže a pohodu.


Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    * leteckou přepravu Praha - Malaga - Praha v nejnižší knihovací třídě
    * privátní transfer letiště - hotel - letiště
    * zvolený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s vybranou stravou

Základní cena nezahrnuje

    * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Andalusie
  • Místo dle CK: Costa del Sol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Hotel Guadalmina Spa & Golf Resort

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


GUADALMINA SPA & GOLF RESORT ****

Číslo zájezdu: 956314
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Marbella

Všechny termíny a možnosti (108)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Po 1.10 – Pá 12.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
12 dní
snídaně
31 790 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha
Ne 7.10 – Čt 18.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
12 dní
snídaně
31 790 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha
Po 8.10 – Pá 19.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
12 dní
snídaně
31 790 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha
Ne 14.10 – Čt 25.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
12 dní
snídaně
31 790 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha
Po 15.10 – Pá 26.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
12 dní
snídaně
31 790 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha
So 6.10 – So 13.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
8 dní
snídaně
24 490 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
So 13.10 – So 20.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
8 dní
snídaně
24 490 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
So 20.10 – So 27.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
8 dní
snídaně
24 490 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
Po 1.10 – So 13.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
13 dní
snídaně
33 690 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
So 6.10 – Čt 18.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
13 dní
snídaně
33 690 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
Ne 7.10 – Pá 19.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
13 dní
snídaně
33 690 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
Po 8.10 – So 20.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
13 dní
snídaně
33 690 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
So 13.10 – Čt 25.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
13 dní
snídaně
33 690 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
Ne 14.10 – Pá 26.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
13 dní
snídaně
33 690 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
Po 15.10 – So 27.10.2018
2 lůžkový pokoj standard, přistýlka
13 dní
snídaně
33 690 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
So 20.10 – So 27.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
8 dní
snídaně
27 090 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
So 13.10 – So 20.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
8 dní
snídaně
27 090 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
So 6.10 – So 13.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
8 dní
snídaně
27 090 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
Po 15.10 – Pá 26.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
12 dní
snídaně
35 790 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha
Ne 14.10 – Čt 25.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
12 dní
snídaně
35 790 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha
Po 8.10 – Pá 19.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
12 dní
snídaně
35 790 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha
Ne 7.10 – Čt 18.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
12 dní
snídaně
35 790 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha
Po 1.10 – Pá 12.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
12 dní
snídaně
35 790 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha
Po 15.10 – So 27.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
13 dní
snídaně
37 990 Kč
LM | Po slevě 22%
Letecky
Praha
Ne 14.10 – Pá 26.10.2018
2 lůžkový pokoj superior s výhledem na moře, přistýlka
13 dní
snídaně
37 990 Kč
LM | Po slevě 22%