Termín:
19. 10. – 22. 10. 2017
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Další služby

Platební karty: žádné, Bezbariérový přístup: ne, Příjezd od: 14:00 nebo po telefonické domluvě, Odjezd do: 10:00.

Pro dítě

Dětská postýlka: na vyžádání.

Poloha hotelu

Centrum: Lermoos 400 m,
Veřejný krytý plavecký bazén: Lermoos 400 m,
Možnosti nákupu: Lermoos 200 m,
Venkovní veřejné koupaliště/jezero: Bezplatný vstup do Panoramabad pro hosty apartmánů Goldeck Lermoos,
Lanová dráha: Lermoos 400 m.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Příjemné apartmány v centru obce Lermoos.

Všeobecné vybavení

Recepce: nebo je u dveří uvedeno telefonní číslo, WiFi: zdarma, Místnost na obuv, Lyžárna, Parkoviště: zdarma.

Vybavení pokojů

Sprcha/WC, Balkon/Terasa, Topení, Satelitní TV, WiFi: zdarma. Dětská postýlka není při plném obsazení pokoje k dispozici pro všechny typy pokojů.

Poplatky na místě

Závěrečný úklid: Euro 60,- / 3-pokojový apartmán, Euro 85,- / 4-pokojový apartmán, Pobytová taxa: Euro 1,60/osoba/noc (od 14 let).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Lermoos
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Haus Goldeck

Vzdálenost od sjezdovky: 550 m

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour