Heaven

  Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Heaven

    Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano
Původní cena
1 811 Kč/os

Cena od
1 710 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 387
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 50 m2. Jednoduše a účelně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Balkon nebo zahradní sezení. Balkonový nábytek. Rezervované parkovací místo č.. 1. Vhodné pro rodiny. 1 malý pes povolen.

Popis

Santa Maria di Ricadi 8 km od Tropea: Malá, útulná, jednoduše zařízená rekreační obec 'Heaven', obklopena stromy. V okrsku Santa Maria di Ricadi, slunná poloha, 550 m od moře, 550 m od pláže. Společné: udržovaná zahrada rostlinami a květinami, louka k odpočinku, bazén (12 x 6 m velký, 90 - 150 cm hluboký, 03.03.-27.10., provozní doba: 08:00-14:00 a 16:00-20:00). Venkovní sprcha, volejbalové hřiště, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, WiFi (vše extra), stolní fotbal, sluneční terasa. Výměna povlečení (extra). Výměna ručníků (extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně plná penze polopenze na možná (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace, bar 500 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Železniční stanice 'Ricadi' 5 km, písečná pláž 'Santa Maria di Ricadi' 550 m. Zajímavosti v okolí: Baia di Grotticelle 1 km, Tropea 8 km, Faro Capo Vaticano 3 km, Vibo Valentia 30 km, Reggio Calabria 90 km. Upozornění: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, dětská výbava na dotaz. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Pobytová karta zahrnuje vstup do bázénu, miniclubu, zábavního parku, dopravu na a z pláže, dopravu na a ze stanice Ricadi, parkování. Apartmány jsou umístěny v přízemí, nebo 1. poschodí a mají verandu, nebo terasu.

Základní cena zahrnuje

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko
  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 153.0 CZK za osobu/týden
  • Vratná kauce v hotovosti - 50.0 EUR paušál
  • from 14 years old - 1.5 EUR za osobu/den
  • Malý pes - 10.0 EUR za den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Capo Vaticano

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 387
dnes 8–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Heaven
    Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Původní cena
1 811 Kč/os

Cena od
1 710 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 387

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
6 837,16 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč