Helya Beach & Resort

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

2/5

Helya Beach & Resort

    Tunisko, Monastir, Skanes Monastir
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Helya Beach & Resort

Elegantně zařízený, romantický hotel Helya Beach se nachází přímo na pěkné písčité pláži pouze 9 km od oblíbeného turistického centra Monastir, které je známé svým zachovalým muslimským opevněním Ribat. Do Monastiru se pohodlně dostanete místni dopravou či taxi. Nákupní možnosti jsou v bezprostřední blízkosti ubytování. Velkou výhodou tohoto hotelu je krátký transfer, vzdálenost od mezinárodního letiště Monastir je 1 km.

PLÁŽ

Široká, písčitá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady s možností 1 přistýlky jsou vybaveny centrální klimatizací (dle sezony), minibarem (voda a perlivá voda při příjezdu), koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, telefonem, LCD SAT / TV, balkonem.

Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Rodinné pokoje (4 lůžka, 1 pokoj) mají stejné vybavení jako pokoje dvoulůžkové. Jsou prostornější.

Na vyžádání rodinné pokoje Superior se 2 oddělenými místnostmi.

STRAVOVÁNÍ

ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, lehké pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, půlnoční snack, dětský bufet, odpolední snack (káva, čaj, zmrzlina, palačinky, pizza, ovoce, smoothies), neomezené množství vybraných místních, rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů dle otevírací doby barů (nealkoholické nápoje 24h, alkoholické od 10:00 do 00:00).

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a´la carte restaurace (orientální, středomořská - nutná rezervace, orientální za poplatek), restaurace na pláži (za poplatek), 4 bary, obchod se suvenýry, maurská kavárna (za poplatek), 2 bazény z toho 1 se skluzavkami a tobogány, dětský bazén, vnitřní bazén, fitness, lázně, hamam, bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách, konferenční místnost.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, mini disco, tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, mini fotbal, mini basketbal, mini golf, volejbal. Lázeňské procedury, vodní sporty, kulečník a šipky za poplatek. 

Destinace

Stále větší popularitě se těší středně velké letovisko Monastir. Nachází se ve středním Tunisku a disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Hotely jsou rozesety po krásných plážích kolem starého města a v této oblasti je kvalitně rozvinutá doprava, včetně vlakového spojení. Větší a rušnější letovisko Sousse je vzdáleno jen 21 kilometrů a je vhodné k výletu. Hlavní památkou starého města je klášter Ribat.

Největší památkou starého města je Ribat, opevněný klášter již z konce 8. století vystavený na obranu proti Křižákům. Hned vedle stojí Velká mešita, která dostává svému jménu jenom významem, neboť vedle Ribatu je malinká. Monastir je rodištěm prvního tuniského prezidenta Habíba Burgiby. Přímo v Monastiru stojí jeho mauzoleum. Zemřel v roce 2000 ve věku 96 let.

Tipy na výlety

Zmiňovali jsme železniční dopravu Métro du Sahel, kterou lze cestovat z Mahdie přes Monastir do Sousse. Všechna tato města tedy můžete obdivovat v dosahu několika desítek minut. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Monastir stejně jako většina letovisek ve středním Tunisku přímo vybízí k výletům i do vzdálenějšího okolí, hlavně Kairouanu a El Jemu.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta, pobytovou taxu.
  • Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace).

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Tunisko, Monastir
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Helya Beach & Spa Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Helya Beach & Spa Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 334 755
dnes zavřeno

Hodnocení

20. nejlepší hotel v destinaci Monastir

2/ 5 26 recenzí


Paja červenec 2019
Suprova dovolená. Jela jsem ze 4 členou rodinou a byli jsme spokojený. Jídlo pití dostatek.,od hotelu jsme jeli na pirátskou loď a čtyřkolky mezi ol... celá recenze


Ala srpen 2018
Hotel helya beach doporučuji jen velmi otrlym. Po příletu se na vás vrhnou nosiči kufru,za dolar vám ho doveze k busu...asi 20m.Při vstoupení do hotelu vám neunikne pach spuchli... celá recenze


Eva Š srpen 2018
Nejezděte pokud si chcete UŽÍT dovolenou a nepřemýšlet kam šaháte.. Tohle není hotel pro nenáročné klienty. Tohle je hotel jen pro místní lidi.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Helya Beach & Resort
    Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

Cena
15 390 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 334 755

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 390 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
360 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
224 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 150 Kč