Hilton Dubai Jumeirah Beach

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Jumeirah

Hilton Dubai Jumeirah Beach

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Jumeirah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort s osvědčeným a kvalitním servisem přímo u vlastní písečné pláže! Vhodný pro rodiny s dětmi.

Přehled

oblíbený u našich klientů u nedávno otevřeného nákupního centra The Beach na známé promenádě The Walk vhodný pro rodiny s dětmi

Poloha

Dubai - Jumeirah Beach cca 40 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže

Poloha

Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 40 minut, na krásné písečné pláži, v zahradě se vzrostlými palmami, v blízkosti golfových klubů a hřišť a cca 5 km od vodního parku Wild Wadi. Nově v resortu najdete legendární resturaci s barem Trader Vic's s vnitřním a venkovním posezením s výhledem na bazén a Arabský záliv, a jež je domovem tradičního koktejlu Mai Tai®. Leží přímo u nákupní promenády The Walk s novým nákupním centrem The Beach.

Vybavení resortu

333 deluxe a executive pokojů a 56 suite s výhledem na promenádu nebo na moře. Klimatizace, 12 restaurací a barů, 2 bazény (teplotně regulovaný), dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, windsurfing, jízda na banánu, parasailing, golf, hrací automaty, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet, shuttle bus do nákupních a obchodních center.

Vybavení pokoje

Deluxe walk view pokoj - klimatizace, minibar, varná konvice, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, WC, balkon, žehlička a žehlicí prkno. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou bufetu.

Názor CK

Resort s osvědčeným a kvalitním servisem přímo u vlastní písečné pláže! Vhodný pro rodiny s dětmi.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v executive pokoji nebo pokoji s výhledem na moře či ve suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, turistickou taxu (platí se na místě).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jumeirah Beach
  • Místo dle CK: Dubai - Jumeirah pláž

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 603
dnes 7.30–17 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Hilton Dubai Jumeirah Beach
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Jumeirah

Cena
22 380 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 568 603

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
22 380 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
14 070 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
488 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
238 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
828 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
610 Kč