Holandsko, Velikonoce v zemi tulipánů s ubytováním v Rotterdamu 2022

  Nizozemí, Rotterdam

Holandsko, Velikonoce v zemi tulipánů s ubytováním v Rotterdamu 2022

    Nizozemí, Rotterdam
Číslo zájezdu: 2 002 179
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
katalog 1.den

1. den: odjezd z Prahy večer (Be, Pl, svoz od 4 osob: HK, Pa; z Br za příplatek 400 Kč), noční transfer přes SRN do Holandska

katalog 2.den

2. den: ALKMAAR, centrum sýrů gouda, město na kanálech, tradiční historické vážení sýrů v krojích na radničním náměstí, skanzen lidové architektury a řemesel s větrnými mlýny v ZAANSE SCHANS s ukázkou výroby dřeváků, idylické posezení u jezera, cesta mezi větrnými mlýny, ochutnávka sýrů, dojezd na ubytování v centru ROTTERDAMU, projížďka lodí, večerní procházka městem s jedinečnou moderní architekturou a historickým přístavem, fakult. zajímavá projížďka lodí podél přístavu

katalog 3.den

3. den: KEUKENHOF (www.keukenhof.nl), světoznámý park, barevná paleta květin na ploše 32 ha lesoparku, kolem 6 milionů tulipánů a cibulovin, cesta mezi květinovými poli do města DEN HAAG, parlament u jezera Hofvijver, variantně Mauritshuis, jedna z nejkrásnějších galerií Nizozemska (Rembrandt, Vermeer) nebo Madurodam - park miniatur Holandska, DELFT, městečko známé díky fajans, po stopách Vermeera, návrat do ROTTERDAMU

katalog 4.den

4. den: AMSTERDAM, prohlídka historické části města, Královský palác, barevný květinový trh, dvůr Begijnhof, exkurze do brusírny diamantů, fakultativně projížďka lodí po grachtech, Muzeum Vincenta van Gogha nebo Rijksmuseum (Rembrandt) nebo expozice piva Heineken; dvůr Beginjhof, romantika uliček na kanálech, kouzlo večerní metropole a fakult. večeře v indonéské restauraci

katalog 5.den

5. den: návrat do Prahy ráno (ještě stihnete pomlázku)

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám ve městech. Muzea jsou nutná rezervovat i hradit předem.

Doprava

Využíváme autobusy s klimatizací vybavené WC, DVD, barem na teplé i studené nápoje (o přestávkách prodej za Kč) Svoz z Brna může být zajištěný, veřejnou dopravou. S nutností v Praze přestoupit do hlavního zájezdového autobusu. Mezi příjezdem svozového autobusu a odjezdem zájezdového autobusu může být časová prodleva.

Ubytování

2x hotel v Rotterdamu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), ubytování umožňuje individuální návštěvu večerního ROTTERDAMU

Stravování

2x snídaně formou bufetu, podává se v hotelu Možnost 1x večeře v Amsterdamu za příplatek v českých korunách - jedná se o indonéskou kuchyni (rijstafel), tolik vyhledávanou místními lidmi. Další večeře lze zařídit individuálně v Rotterdamu. Další možnosti stravování doporučí průvodce, popř. zorganizuje na místě.

Přehled vybraných cen některých potravin a nápojů (€)
Coca cola 1,5 l: 1,45, pivo 0,33 l: 0,80, minerálka 1,5 l: 0,90, džus1 l: 1,40, chléb 1,30, koláče 1,20, jablka 1 kg: 1,25, banány 1,40, pomeranče 1,50, rychlé občerstvení (plněná bageta, pizza, hamburger) 4-5(€)
V restauraci levnějšího typu: Jídlo klasické kuchyně od 15€, čaj 1,40, káva od 2,50, pivo 0,2 l: 1,66, hlavní jídlo se dá pořídit od 20€.

úvodni popis_PROV

Země tulipánů a zahrad, větrných mlýnů, sýrů, kanálů. Zájezd na Velikonoce. Velkoměsto Amsterdam s galeriemi a muzei, grachty, brusírnami diamantů, skanzen, lidová řemesla - a i gurmáni se mají na co těšit!

Základní cena zahrnuje

  • dopravu autobusem s klimatizací, 2x hotel 2-3* (2lůžkové pokoje), 2x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění, vstupné (80 €), cesty lodí a fakult. akce a vše co není obsaženo v položce Základní cena zahrnuje

Příplatky

2.500 Kč za 1lůžkový pokoj

  • 660 Kč za 1x večeři
  • 570 Kč za zálohu na vstup do Rijksmuzea
  • 550 Kč za zálohu na vstup do muzea Vincenta van Gogha
  • komplexní pojištění
  • připojištění COVID 19 za příplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geops CK, IČ: 25633261. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Rotterdam

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 002 179
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Holandsko, Velikonoce v zemi tulipánů s ubytováním v Rotterdamu 2022
    Nizozemí, Rotterdam

Cena
7 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 002 179

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
7 990 Kč
příplatek za 1x večeře - osoba
0
660 Kč
příplatek za zálohu za vstup do van Goghova muzea - osoba
0
550 Kč
příplatek za zálohu za vstup do Rijksmusea - osoba
0
570 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč