HOLIDAY VILLAGE ZATON

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zaton

5/5

HOLIDAY VILLAGE ZATON

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zaton
Poloha

Oblíbený komplex Zaton se nachází mezi městy Nin a Petrčane. Komplex se rozkládá na veliké ploše borového lesa s vlastní cca 1,5 km dlouhou pláží. Apartmá jsou jednopatrové vilky v dalmatském stylu a od moře jsou vzdáleny cca 50-400 m.

Vybavení

TYP S2 *** - 2-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP S3 *** - 2 -lůžkovový pokoj s přistýlku s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A2+2 *** - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon nebo terasa. TYP A4+1 *** - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností 1 přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa.
TYP S2 a S2+1 **** - 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A2+2 **** - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A4+1 **** - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností 1 přistýlky, hyg. zařízení (2 x WC), SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A4+2 **** - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, 2 x hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon. Ubytovací jednotky SUPERIOR jsou rozlohou větší než COMFORT. Resort Zaton má několik restaurací a rychlých občerstvení, animační programy pro děti a dospělé, fitness centrum, hřiště pro děti, směnárnu, obchod s potravinami a Wi-Fi internet pro jedno zařízení ZDARMA. Resort má bazénový komplex. Lehátka u bazénu i na pláží za poplatek cca 6 Eur/den.

Služby

Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení polopenze formou švédských stolů (u večeře je nápoj zdarma). polopenze (termíny 29.6.–31.8.) – 7.140 Kč (dospělý), 3.570 Kč (dítě 5–12 let), dítě do 5 let ZDARMA polopenze (termíny 27.4.–29.6 a 31.8.-28.9.) – 5.990 Kč (dospělý), 2.990 Kč (dítě 5–12 let), dítě do 5 let ZDARMA snídaně (termíny 29.6.–31.8.) – 3.990 Kč (dospělý), 1.990 Kč (dítě 5–12 let), dítě do 5 let ZDARMA snídaně (termíny 27.4.–29.6 a 31.8.-28.9.) – 3.570 Kč (dospělý), 1.785 Kč (dítě 5–12 let), dítě do 5 let ZDARMA

Sport

Venkovní bazén, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, půjčovna kol, marina pro lodě.

Tipy na výlety

Kornati, Biograd na Moru, Vransko jezero, Vodice, Šibenik, lodní výlety.

Doprava

Vlastní

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 2 % do 31.12.2023.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 50 Kč/dospělý/den, 35 Kč/dítě do 15 let/den. dětská postýlka - 1.590 Kč pes - 15 Eur/den od 15.6. do 31.8.2024, pes - 11 Eur/den v termínech 27.4.-15.6. a od 31.8.
Závěrečný úklid jsou klienti povinni vykonat sami, na místě je možnost zaplatit poplatek 50 Eur/apartmá. Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, pobytové taxy.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Zaton

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Zaton Holiday Resort ****
Typ pláže: oblázková, písčitá, molo, betonová plata
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Zaton Holiday Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 588 611
dnes 8–20 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

5/ 5 10 recenzí

Bogdana Popovych září 2019
Zaton Holiday Resort ****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zaton
Dovolená se povedla!. Dovolena se povedla!Hotel je perfektní!Všechno bylo super!Mužu jen doporučit!... celá recenze

Jitala červenec 2017
Zaton Holiday Resort ****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zaton
Super dovolená s menšími i většími dětmi. Vše krásně čisté udržované, ubytování v Mobilhome ****se nám líbilo víc jak v apartmánu. Nevýhoda jen, že mobilhomy jsou dál od p... celá recenze

Rodina z Brandýsa nad Labem srpen 2017
Zaton Holiday Resort ****, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zaton
ZATON Holiday Resort srpen 2017. Mile přepkavepený z udržovaného resortu s bezproblémovým a ochotným přístupem personálu, animátorů a prodejců (ať už obchod nebo r... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací