Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Z lázní na Praděd a zpět

  Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka

3/5

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Z lázní na Praděd a zpět

    Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Nejčistší ovzduší ve střední Evropě.
Jedinečné místo pro léčbu dýchacích cest, vlastní minerální uhličitá voda, bazénové centrum, v blízkosti lyžařského areálu Praděd - Ovčárna. Nejvýše položené lázně v ČR. Dlouholetá lázeňská tradice. CK TIP.
K dnešnímu dni rekreační pobyty nejsou lázněmi poskytovány z důvodu vládních nařízení. V současné době je poskytována pouze komplexní či příspěvková lázeňská péče hrazená zdravotní pojišťovnou.
Aktuální informace lázní ze dne 7.3.2021: v návaznosti na nastálou situaci způsobenou šířením koronaviru SARS-CoV-2, k nástupu na lázeňskou léčbu, léčebný pobyt nebo v budoucnu rekreaci se vyžaduje předložení negativního antigenního testu, ne staršího než 72 hodin. Negativní výsledek testu je nutno prokázat potvrzením. Upozorňujeme, že v případě nepředložení příslušného dokumentu nebude klientovi umožněn nástup do lázní.
'Z lázní na Praděd a zpět' - pobyt s polopenzí 3 dny/2 noci, nástupy v libovolné dny včetně víkendu PÁ-NE. V ceně 1x zábal z minerálního bahna Saki – celá záda, 1x mapa Jeseníků, 1x vstup na rozhlednu Praděd (za příznivého počasí), 2x bazénový komplex (vstup na 90 minut) a 1x zapůjčení holí Nordic Walking.
Ubytování je zajištěno v lázeňských domech (kategorie 3*) Libuše, Bezruč případně Slezský dům a nebo vila Vlasta. Většina pokojů je vybavena sprchou a WC, TV - tzv. pokoje COMFORT. Pokoje, které mají navíc lednicový set - pokoje SUPERIOR - pouze na dotaz.
Lázeňský dům Libuše***
Je hlavní lázeňskou budovou s centrální recepcí, výtahem, kavárnou, centrální jídelnou, knihovnou, balneo-provozem a stálou lékařskou službou.
Lázeňský dům Bezruč***
Je nově zrekonstruovaná budova, cca 150 m od LD Libuše.
Vila Vlasta***
Je rovněž po celkové rekonstrukci, bez výtahu (cca 50 m od Libuše).
Slezský dům***
Je nově zrekonstruovaná budova se společenskou místností. V budově není výtah.
K dispozici je krytý bazén v Letních lázních s řadou atrakcí – 3 chrliče k masážím, whirpool, perličková podvodní lehátka a lavice, dnová vřídla, dnové šampaňské perličky. Součástí komplexu je tepidarium, finská sauna, VacuWell a vibrosauna a zajímavé netradiční ochlazovací techniky.
Léčebné procedury - inhalatorium, tělocvičny, elekroléčba, vodoléčba, koupele, masáže, rehabilitační léčba, pitná kúra. V areálu lázní je také cukrárna, kavárna, bohaté kulturní programy. V centru lázní se nachází Pitný pavilon - dřevěný altánek skrývající největší zdejší bohatství, jeden z minerálních pramenů zvaný Petr. Minerální voda, která tryská ze země, je čirá a bezbarvá, slabě páchne sirovodíkem a chuť má příjemnou.
Koupání: bazénový komplex v Letních lázních.
Horské lázně Karlova studánka se nacházejí v CHKO Jeseníky, v malebném údolí říčky Bílá Opava. Asi 10 km od lázní se tyčí nejvyšší hora Moravy, Praděd (1 491 m. n. m.). Lázně jsou obklopeny lesy, proto také mají asi nejčistší vzduch ve střední Evropě.... Další informace v 'Popisu destinace'

Stravování

polopenze - Polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu. Strava je podávána v centrální jídelně LD Libuše (1.patro).
Při obsazenosti do 25 osob je poskytována místo bufetového stravování servírovaná večeře (v rámci polopenze, o 3 chodech) příp. oběd.

Ubytování

hotel *** - Ubytování je poskytováno v několika lázeňských budovách, které jsou od sebe vzdálené do přibližně 400 metrů. Ubytování se přiděluje dle požadavku a volné kapacity. Budova Libuše je vyhrazena pro klienty přes pojišťovny.
Lázeňský dům Libuše, Slezský dům nebo Bezruč, Vila Vlasta nebo Lázeňský penzion Šárka, v základní nabídce jsou pokoje COMFORT.
2– lůžkový pokoj COMFORT (3*pokoj), se sprchou a WC, TV. K dispozici jsou také 1- lůžkové pokoje. Lázeňské domy, vily a penziony rozmístěny v areálu lázní - ubytování je plně v kompetenci přijímací kanceláře.
2– lůžkový pokoj SUPERIOR, se sprchou a WC, TV, navíc lednicový set - ceny na dotaz.

Základní cena zahrnuje

 • 2x ubytování v 2-lůžkovém pokoji Comfort (3* pokoj s vlastním příslušenstvím a TV)
 • 2x polopenze
 • 1x zábal z minerálního bahna Saki – celá záda
 • 1x mapa Jeseníků
 • 1x vstup na rozhlednu Praděd (za příznivého počasí)
 • 2x bazénový komplex (vstup na 90 minut)
 • 1x zapůjčení holí Nordic Walking
 • volný neomezený vstup do hotelového fitness.

Základní cena nezahrnuje

 • povinný místní lázeňský poplatek osoba/den
 • za 1/1 pokoj příplatek/noc dle typu pobytu na dotaz
 • pes, noc
 • parkování na vyhrazených místech za poplatek, cca cena/noc
 • postýlka, dítě/noc
 • přistýlka, na dotaz

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Nemo tour, IČ: 64051421. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Moravskoslezský kraj
 • Místo dle CK: Karlova Studánka

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 922 769
dnes 8–18 h

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

3/ 5 2 recenzí


L.Š. červen 2021
Poprvé a naposledy. Karlovu Studánku znám,ale bydlela jsem tu prvně.Bohužel je vidět, že lázně jsou státní podnik... celá recenze


Věra Nová srpen 2020
Karlova studánka hotel Libuše. krásná příroda, hotelové služby průměr, ubytování - hrůza... celá recenze

Nezávazná objednávka

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Z lázní na Praděd a zpět
    Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka

Cena
3 660 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 922 769

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 660 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč