Hotel ALKYON

  Řecko, Korfu, Agios Georgios sever

3/5

Hotel ALKYON

    Řecko, Korfu, Agios Georgios sever
Popis hotelu
Kladné stránky

písečná pláž 30 m
klidná lokalita
bazén s dětskou částí
vhodné pro rodiny s dětmi
wifi

Hotel ALKYON

Hotel Alkyon*** je rodinný hotel skládající se ze čtyř budov s příjemnou domácí atmosférou, v klasickém řeckém stylu. Nachází se v centru letoviska Agios Georgios na severní straně Korfu, v idylickém klidném místě na pobřeží ostrova. Ve vzdálenosti 30 metrů od hotelu je nejkrásnější písečná pláž na Korfu, přes 3 km dlouhá, s křišťálově čistou vodou.

Pokoj pro 2 osoby (P 2)

zrekonstruovaný pokoj s manželským dvoulůžkem s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje mají možnost 2 přistýlek (palanda) . Pokoj má prostorný balkon, vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, mini-lednici, telefon, wi-fi. 

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, trezor na recepci zdarma, směnárna, bar, restaurace a la carte, jídelna, společenská místnost s TV, zahradní restaurace a bar s venkovním posezením, bazén s lehátky a slunečníky zdarma. V přední části se nachází hezká terasa s velkým bazénem s částí vyhrazenou dětem. Součástí hotelu je také prostorná zahrada, kde se nachází malé dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a prolézačkou. Hosté mohou využívat parkoviště přímo u hotelu.

Stravování

All inclusive. Snídaně (7:00 - 10:00), oběd (13:00 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:00) formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 21:00), občerstvení během dne - pizza, toasty, sendviče a sušenky, zmrzlina.

Vzdálenosti

pláž 30 m, centum 0 m, letiště Korfu 36 km.

Pláž

dlouhá, široká písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Zábava a sport

Agios Georgios nemá tradiční centrum. Jedná se o dlouhou pobřežní promenádu a pár uliček s možností nákupů a posezení v restauraci, taverně, či baru. Najdete zde půjčovnu aut, skútrů a kol. K dispozici je několik provozoven vodních sportů na pláži (vodní lyže, paragliding, banán, vodní kola, kajak aj.). Fakultativní výlety v blízkém okolí.
Náš tip na celodenní výlet do zábavního parku busem od hotelu tam a zpět:
Aqualand
- jeden z nejmodernějších a největších vodních parků v Evropě s mnoha atrakcemi - obří skluzavky a tobogány, líná řeka, jacuzzi, bazény, dětské koutky, bazén s umělými vlnami. Po zážitcích ze skluzavek se můžete občerstvit v barech, stáncích s občerstvením, cukrárně či restauraci. Samozřejmostí je bezplatná možnost využití lehátek, slunečníků, šaten a sprch. Za malý poplatek je možné pronajmutí bezpečnostních skříněk.
Cena: dospělí 1200 Kč, dítě 950 Kč (ceny orientační, mohou se v sezóně změnit) 

Destinace
Proč právě Agios Georgios?

Agios Georgios nabízí krásný výhled na širé moře a patří k nejkrásnějším střediskům na ostrově. Toto klidné a romantické místo doporučujeme všem těm, co netouží po rušných promenádách a nočním životě. Na pláži najdete nejen pásma se slunečníky a lehátky, ale i zákoutí s minimálním počtem lidí. Příznivce potápění a milovníky moře budou lákat zdejší útesy s podmořským životem. Okolí Agios Georgios je ideální pro pěší turistiku.

Vzdálenost od letiště: cca 30 km.

Pláž: písečná s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře.

Moře: průzračně modré, útesy s podmořským životem pro potápění.

Aktivity v okolí: pěší turistika, potápění u útesů, možnost zapůjčení loďky nebo šlapadel, vodní sporty, pronájem aut, skútrů a fakultativní výlety. Agios Georgios nemá tradiční centrum, jedná se o dlouhou pobřežní promenádu a pár uliček s obchůdky, tavernami a restauracemi.

Ubytování: ubytování v soukromí s vlastním stravování nebo hotel s polopenzí.

Váš delegát: Iveta a Ivana.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování, letenku včetně tax, poplatků a základního palivového příplatku, transfer v místě pobytu, All inclusive, poplatky spojené s ubytováním, závěrečný úklid, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění , rekreační poplatek 3,00 EUR/pokoj/noc - platba na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: KM Travel (TVARBET MORAVIA, a.s.), IČ 13690558.
Lokalita dle pořadatele: Korfu, Agios Georgios

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Alkyon Beach Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Alkyon Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 605 392
dnes 11.30–18.30 h

Hodnocení

3/ 5 76 recenzí

Dana červen 2024
Alkyon Beach Hotel ***, Řecko, Korfu, Agios Georgios sever
Zklamání. Nečekala jsem nic úžasného, ale žádná šňůra ani sušák na ručník a plavky, Dva dny ručníky na zemi a žádná výměna. Rohožka ve sprše... celá recenze

Navi červen 2024
Alkyon Beach Hotel ***, Řecko, Korfu, Agios Georgios sever
ALKYON. Dovolená příjemná, ale ne na 100%... celá recenze

Klara červen 2024
Alkyon Beach Hotel ***, Řecko, Korfu, Agios Georgios sever
Zklamaní. Ten hotel není hotel .s All inclusive nema nic společného .pití .omezení určitém čase .drinky žádné jen panáky .zmrzlina jen byl... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-hotel-alkyon-korfu-recko-z2605392/1647896604/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

 • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

 • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací