Hotel Amande

  Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče

Hotel Amande

    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče
Číslo zájezdu: 1 889 063
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Amande **** komplex budov se nachází v srdci vinařského regionu Jižní Moravy v Hustopečích, ve městě mandloní a vína. Hotel disponuje 57 pokoji a apartmány s komfortním vybavením.
Výlety: památky UNESCO – zámek Valtice, zámek Lednice, Dívčí hrad, Sirotčí hrad, zámek Klobouky. Hustopečský mandloňový sad s rozhlednou, Křížový vrch s kaplí sv. Rocha a stezkou bosou nohou, Židovský hřbitov, Ranč Valkýra.
Vybavení a služby: Recepce 24hod - drobný prodej - možnost zakoupení domácích produktů a vinné kosmetiky, lobby bar, restaurace, vinný sklep, pivnice, Wine Club, terasa, zahrádka, výtah, WiFi v celém hotelu, konferenční sály a salonky, úschovna kol a zavazadel. Wine Wellness procedury – Saunový svět; za poplatek relaxační masáže, koupele, peelingy a zábaly, partnerská procedura, solná jeskyně. Stolní hry, piknikové koše s?dekou, půjčovna trekingových holí a horských kol. Nedaleko hotelu je tenisový kurt, koupaliště a aquapark.
Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, letní aquapark, turistika, památky UNESCO.
Domácí mazlíčci povoleni na vyžádání.
Příjezd a odjezd
příjezd (check-in): od 14:00 hod
odjezd (check-out): do 10:00 hod

Stravování

Možnost celodenního stravování - restaurace Amande nabízí sezónní kuchyni, jídla připravovaná z čerstvých surovin od místních dodavatelů. Pivnice Panský dvůr s širokou nabídkou domácích pochutin.

Ubytování

Standardní 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), LCD TV, telefon, klimatizace, minibar s láhví jihomoravského vína, dětská postýlka dle dostupnosti. Za příplatek pokoje Superior, vybavení jako pokoje Standardní, navíc mají župan a pantofle, trezor. Mezonetové apartmá má vlastní příslušenství (koupelna s?vanou, WC) a manželskou postelí v?patře. Mandlové apartmá až pro 6 osob se dvěma průchozími pokoji má vlastní příslušenství (koupelna s vanou, WC). U pokojů Standard mají hosté k dispozici 90minutový vstup do Saunového světa v hotelovém Wine Wellness, u nadstandardních pokojů je vstup neomezený.

Základní cena zahrnuje

 • 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Standard
 • 3x rautové snídaně s širokým výběrem teplé i studené kuchyně
 • 3x tříchodová večeře (servírovaná nebo rautová dle počtu hostů)
 • možnost zapůjčení Nordic walking holí zdarma nebo cyklistických kol za poplatek
 • úschova kol v hotelové kolárně zdarma
 • každý pobytový den 90minutový vstup do Saunového světa Wine Wellness (čtyři druhy saun – bylinná, solná, parní, finská, Kneippův chodník, Whirlpool, odpočinková zóna)
 • 10% slevu na wellness procedury
 • wifi síť po celém hotelu
 • parkování na střeženém hotelovém parkovišti dle dostupnosti.
 • Možnost pobytového balíčku na 5 nocí.

Základní cena nezahrnuje

 • Na místě se hradí místní poplatek 16,- Kč / osoba den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Apex Tour, IČ: 26018268. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Česko
 • Místo dle CK: Hustopeče

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 889 063
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

Hotel Amande
    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče

Původní cena
3 690 Kč/os

Cena
2 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 889 063

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 400 Kč
příplatek za pokoj Superior
0
900 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč