Hotel Arborea, léto

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Hotel Arborea, léto

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 259 413
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého

letoviska se vine dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Sympatický hotel se nachází v centru letoviska Lido di Jesolo, 2 minuty chůze od pláže.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek se sociálním zařízením, balkonem, satelitní TV. Čtyřlůžkové pokoje mají palandy.K dispozici je žehlící prkno a žehlička. Jednolůžkové pokoje jsou bez balkonu.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3-chodové menu á la carte + salátový bufet + nápoje (1/4 vína a 1?2 vody nebo nealko nebo malé pivo). Lze objednat obědy.

Vybavení

recepce, WiFi, snack bar, bar, terasa, možnost zapůjčení kol, parkoviště, privátní pláž, úschovna zavazadel, rezervace výletů, vstupenek.

Plážový servis

1 slunečník + 1 lehátko + 1 křeslo v ceně.

Sport a zábava

půjčování jízdních kol, deskové hry, hřiště pro děti. Na pláži půjčovna šlapadel, lodiček, vodní sporty.

Program

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu na 8dní/7nocí, polopenzi, plážový servis, parkování.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu cca 0.90 € / osoba od 12 let/den, ledničku 5 €/den – platby na místě.Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek Kč 1.320 / pobyt, vč. stravování – platba v CK. Možnost plné penze – obědy, za příplatek Kč 1.980 / osoba, pobyt – platba v CK. Možnost dopravy: Kč 2.600 / osoba, tam i zpět.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Arborea Hotel **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 120 m
Všechny zájezdy do  Arborea Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 259 413
dnes 8–18 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Arborea, léto
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
11 670 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 259 413

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 670 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč