Hotel ARENA HOLIDAY

  Chorvatsko, Istrie, Pula, Medulin

5/5

Hotel ARENA HOLIDAY

    Chorvatsko, Istrie, Pula, Medulin
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Medulin, 10 km od centra Puly.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 100 m, oblázková, místy skalnatá.
BAZÉN: dva venkovní bazény se sladkou vodou.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet, nápoje u večeře.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: restaurace, aperitiv bar, velká terasa, dva venkovní bazény se sladkou vodou, TV salonek, obchod s upomínkovými předměty. K dispozici sportovní centrum u hotelu Medulin (kopaná, tenis, házená, volejbal). Animace pro děti a dospělé (v sezóně).

Poznámka

SLEVY: Dítě do 3 let ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let na přistýlce 50 %. Dítě do 12 let na základním lůžku 30 %. Dospělá osoba na přistýlce 25 %.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Dětská postýlka ZDARMA (na vyžádání). Jednolůžkový pokoj 450 Kč/den. Single use 50 %. Při pobytu kratším než min. počet nocí 20 %. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Medulin

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Arena Hotel Holiday ***
Typ pláže: skalnatá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Arena Hotel Holiday

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 097 467
dnes 12–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Istrie

5/ 5 1 recenzí


Jarka z Brna září 2012
Zhodnocení zájezdu do Chorvatska, hotel Holiday, Medulin. Dovolená v hotelu Holiday splnila mé očekávání. Nevím, co bych mohla vedení hotelu vytknout.Personál se snažil maximálně vyjít vst... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel ARENA HOLIDAY
    Chorvatsko, Istrie, Pula, Medulin

Cena
17 982 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 097 467

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 982 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč