hotel Astoria Wellness pobyt

Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

hotel Astoria Wellness pobyt

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov
Číslo zájezdu: 2 293 949
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Jáchymov, město ležící v krušnohorském údolí je proslulé svými lázněmi a poklidnou atmosférou. Historie lázeňství se začala psát v roce 1906, kdy zde byly založeny 1. radonové lázně na světě. Už o pět let později byla otevřena první státní lázeňská budova. Velmi dobré léčebné účinky vedly k rozhodnutí postavit lázeňský hotel - dnešní Radium Palace, který byl otevřen v roce 1912 a náležel k tomu nejlepšímu, co mohla Evropa v té době nabídnout. Léčily se tu především významné osobnosti politického, průmyslového a kulturního života. Lázně Jáchymov jsou unikátní svým přírodním léčivým zdrojem - radonovou vodou. Ve třicátých letech 20.století navštívilo lázně na devět tisíc hostů ročně. Radiové lázně se těšily světové proslulosti. Roku 1975 zahájilo provoz moderní lázeňské sanatorium akademika Běhounka a po dalších sedmnácti letech byly otevřeny další lázeňské domy.

Nově zrekonstruovaný komplex historických budov se nachází přímo v klidném lázeňském centru Jáchymova, naproti Aquacentru Agricola. Součástí hotelu je plně prosklená restaurace u oblíbeného vodopádu a jezírka. K dispozici je příjemná nadčasová terasa s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor. Hotel je zapojen do projektu „Cyklisté vítáni“. Přibližně 3 km od hotelu Astoria se můžete svézt na sedačkové lanovce, která Vás sveze na Klínovec. V zimě je Klínovec vyhledávané lyžařské středisko. Najdete tady dva ski areály - Klínovec jih a Klínovec sever. Od roku 2007 jsou na všech vlecích a lanovkách společné jízdenky, a tak můžete sjezdovky bezstarostně střídat podle momentální nálady. Celkem tu najdete 7,4 km svahů, podle potřeby uměle zasněžovaných. Příznivci bílé stopy jistě ocení také 35 km upravovaných běžeckých tras. V areálu je půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská škola, miniareál pro děti, snowpark pro snowboardisty.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Komfort s možností přistýlky- sprcha nebo vana, WC, TV/SAT, rádio, minibar, telefon, Wi-Fi, zabudovaný trezor nebo trezor na recepci. Župan na vyžádání - zdarma Pro rodiny na vyžádání: krásné prostorné (42 m2) dvoulůžkové apartmány s možností přistýlek pro další 2 osoby. Apartmány mají plně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí.

Stravování

polopenze formou bufetu.

Vybavení

recepce, výtah, Wi-Fi, ve vzdálenosti 50 metrů je v Aquacentru Agricola (vnitřní bazén, sauna, solná jeskyně, wellness), kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, kadeřnictví, úschovna kol a lyží, úschovna zavazadel, parkoviště.

Program

Základní cena zahrnuje

  • 2x/3x ubytování, polopenzi formou bufetu, 1x bazén + saunový důl (90 minut) v lázeňském centru Agricola, 1x thajská aroma masáž (20 minut), 1x perličková koupel (15 minut),1 1x zákusek /koláč + Káva/čaj v Café Vital Agricola, x prohlídka štola Astoria.

Základní cena nezahrnuje

  • místní taxu cca Kč 35/ osoba/ noc od 18 let, parkování cca 80Kč/den – platby na místě.
  • Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání - poplatek na místě – 350 Kč/den.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Karlovarský kraj, Jáchymov

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Astoria ***
Všechny zájezdy do  Hotel Astoria

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 293 949
dnes 10–17 h

Nezávazná objednávka

hotel Astoria Wellness pobyt
  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

Cena
5 270 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 293 949

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 270 Kč