Hotel Bayview Resort Taba Heights

  Egypt, Taba

4/5

Hotel Bayview Resort Taba Heights

    Egypt, Taba
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • pouze v této CK
 • rodinná dovolená
 • pláž s korálovým útesem
 • velká zahrada
 • Dětský klub ČEDOG
 • Aktivity klub pro dospělé
Letovisko

Taba Heights

Umístění

Hotelový komplex je umístěn ve velké zahradě přímo u pláže, cca 20 km od centra Taby a cca 30 km od letiště; před recepcí zastávka místních mikrobusů, které zdarma jezdí na nejdůležitější místa v resortu Taba Heights (potápěčské centrum, nákupní centrum).

Pláž

Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, osušky a plážový bar zdarma. V blízkosti jsou krásné korálové útesy (doporučujeme obuv do vody), vhodné pro potápění a šnorchlování.

Hotel

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, 2 la carte restaurace, 2 bary, plážový bar, bar s vodní dýmkou (není součástí All inclusive), konferenční místnosti, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek kadeřnictví. Terasa na slunění s bazény (1 v zimě částečně vyhřívaný), dětské brouzdaliště se skluzavkou; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, varnou konvicí, minibarem (doplňován denně vodou) a balkonem nebo terasou. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na bazén a na moře.
V případě obsazení pokoje 2 dosp. + 2 dětmi může být přistýlka řešena formou společného lůžka.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední a večerní občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.
1x za pobyt možnost večeře v la carte restauraci (nutná rezervace předem).
Hotel vyžaduje v restauraci formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Rekreace

Stolní tenis, volejbal, šipky, fitness, vířivka, aerobic, dětské hřiště a herna pro děti, denní a večerní animační programy; za poplatek tenisové kurty, kulečník, potápěčské centrum, Spa centrum - parní lázeň, masáže, aromaterapie, kosmetické procedury.

Informace

V období 1.7. - 10.9.2023 je v hotelu v provozu Dětský klub Čedog (při naplnění počtu min. 7 dětí). V případě nenaplnění kapacity není bohužel možné náš klub realizovat.
V období 17.6. - 30.6. + 10.9. - 18.9.2023 je v hotelu v provozu Activity Club CK (při naplnění počtu min. 7 osob). Kluby CK jsou poskytovány zcela zdarma a za jejich zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře.
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os.
Vízum není třeba, pokud během svého pobytu neplánujete opustit oblast Sinaj, egyptské vízum není třeba ani pokud plánujete výlet do Izraele nebo do Jordánska.
Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdů
 • 7/10/11/14 noclehů
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby česky mluvícího delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Taba, Taba
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

The Bayview Resort Taba Heights *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  The Bayview Resort Taba Heights

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 491 239
dnes 8–19 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Taba

4/ 5 8 recenzí

Petr září 2023
The Bayview Resort Taba Heights *****, Egypt, Taba
Celkově pěkná dovolená. Četl jsem zde recenzi od paní Soni Dostalove a v mnohém souhlasím.Tento hotel je opravdu velký resort a je co objevovat.Personal s... celá recenze

Soňa září 2023
The Bayview Resort Taba Heights *****, Egypt, Taba
Soňa. Moc se nám zde líbilo. Pokoje prostorné, jídlo dobré a veliký výběr. Vynikající průvodce do Petry - p. David Dlouhý. Níže uvedené ... celá recenze

Petr Švehla září 2023
The Bayview Resort Taba Heights *****, Egypt, Taba
Korály. Není pravda to, co uvádí CK ***, že by u hotelu byly krásné korály. V těchto místech jsou korály mrtvé.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Egypt - více informací

Nezávazná objednávka

Hotel Bayview Resort Taba Heights
    Egypt, Taba

Cena
18 759 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 491 239

Zájezd

dospělá osoba
2
18 759 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
440 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
272 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 090 Kč