Hotel Be Live Experience Hamaca

  Dominikánská republika, Santo Domingo, Boca Chica

Hotel Be Live Experience Hamaca

    Dominikánská republika, Santo Domingo, Boca Chica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Jižní část ostrova - oblast Boca Chica

Umístění

Hotel se nachází v první linii nejvyhledávanější pláže Boca Chica na jihu ostrova, cca 130 km od mezinárodního letiště a cca 30 km od centra.

Pláž

Krásná písčitá pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 6 restaurací s obsluhou (mexická, italská, středomořská), bary v hotelu a u bazénu, WiFi v lobby, kasino, obchody, konferenční místnosti, bazény pro dospělé i děti.

Pokoje

Standardní pokoje, vlastní koupelna (WC, sprcha, fén), klimatizace, minibar, SAT/TV, set na přípravu kávy/čaje, telefon, za poplatek trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu (na večeře nutné formální oblečení), lehké občerstvení během dne, rozlévané nealko a alkoholické nápoje místní výroby.

Rekreace

Animace, fitness, volejbal, stolní tenis, kulečník, aerobic, nemotorizované vodní sporty.

Základní cena zahrnuje

Výhody

  • leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
  • transfery v cíli zájezdů
  • počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
  • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
  • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • Informace
  • Cena nezahrnuje: vstupní turistickou kartu - lze zakoupit na letišti po příletu do Punta Cany za cca 10 USD nebo online přes dgii.gov.do/Tturistaweb/
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jižní pobřeží
  • Místo dle CK: Boca Chica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 880 382
dnes 7.30–17 h

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

Hotel Be Live Experience Hamaca
    Dominikánská republika, Santo Domingo, Boca Chica

Cena
34 460 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 880 382

Zájezd

dospělá osoba
2
34 460 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Svět Light - za osobu
2
490 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex - za osobu
0
1 090 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex Plus - za osobu
0
1 290 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Svět - za osobu
0
590 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
290 Kč