Termín:
20. 6. – 27. 6. 2019
Počet dní:
8 (čt – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Tento krásný a kvalitně vybavený hotel se nachází u nábřeží Roquetas de Mar, vedle dlouhé pobřežní promenády. Nachází se pouhých 5 km od centra města Roquetas a 45 minut jízdy od centra města Almería a letiště. V okolí hotelu se nachází restaurace, bary a supermarket.

Hotel se až do roku 2017 jmenoval Playaluna 4* a patřil pod řetězec Playa senator, který znáte z naší nabídky (např. Playa Bonita na Costa del Sol nebo Playaballena na Costa de la luz). Na sezonu 2018 jej koupil Best hotels a název změnili na Best Roquetas 4*.

Vybavení hotelu

Recepce, výtahy, bar, hotelová restaurace, miniclub, obchod se suvenýry, Wi – Fi v recepci zdarma (30 minut denně), internet (za poplatek), kadeřnictví, bazén s jacuzzi a dětský bazén se skluzavkami, směnárna, animační programy, dětské hřiště, stolní tenis, billiard, minigolf (za poplatek).

Vybavení pokoje

Hezké pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fénem, TV, telefonem, minibarem (za příplatek), trezorem (za příplatek), terasou nebo balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí. V hotelu jsou možné dvoulůžkové pokoje pro 2 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (v pokoji jsou pouze 2 široká lůžka pro 2-3 osoby - nelze přistýlka) a rodinné apartmány až pro 4 osoby s oddělenou ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem s lednicí, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Stravování

Možnost polopenze či all inclusive. Polopenze obsahuje snídani a večeři. All inclusive obsahuje plnou penzi včetně nealkoholických a místních alkoholických nápojů, zmrzlinu, kávu a snack.

Pláž

Pláž s hrubozrnným pískem (místy přechází v kamínky) s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena pouze pobřežní promenádou. Pláž je vhodná pro děti. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Popis

Odjezd autobusem do Almeríe, kde budete moci vidět nejvýznamnější památky tohoto nádherného města. Navštívíme starobylý hrad La Alcazaba a arabskou pevnost z 10. století, kde lze vidět impozantní pohledy na město, přístav a všechny zátoky. Naše cesta bude dále pokračovat starým městem na hlavní náměstí Plaza vieja, kde se nachází radnice a nádherná katedrála. Poté bude k dispozici volný čas na ochutnávku nejlepšího andaluského tapas a nákupy v centru města.

Cena: 840 Kč / 30 EUR

Popis

Odjezd do pouště Tabernas, kde navštívíte tematický park Parque Oasys (dříve nazývaný Mini Hollywood). Zde si užijete skvěle strávený den a navštívíte místní salon, kancelář šerifa, banku a také Animal Park, kde je k vidění mnoho různých zvířat, bazén, nebo je zde možnost návštěvy restaurace v místním parku. Každý den se zde konají představení na různé témata, jako například Život na Divokém západě či představení Bankovní loupež. Tento výlet slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny věkové skupiny. V odpoledních hodinách návrat do hotelu.

Cena: 1180 Kč / 42 EUR

Popis

Odjezd od hotelu s průvodcem k rozhledně San Cristobal v maurské čtvrti Albaicin. Odtud se Vám naskytne krásný výhled na Alhambru, která se tyčí ve stínu hor Sierra Nevada. Poté přejedeme do centra města, kde se vydáme na pěší túru, kde uvidíme katedrálu, královskou kapli, velký bazar a židovskou čtvrť. Dále budeme pokračovat procházkou podél řeky Darro, kde si vychutnáte opět krásné pohledy na Alhambru a její zahrady.

Cena: 1260 Kč / 45 EUR

Popis

Výlet do města Roquetas, kde se zúčastníte místních trhů. Zde můžete ochutnat speciality této oblasti, jako například lahodné sýry, šťavnaté olivy, čerstvé ovoce, zeleninu a ořechy. Dále se můžete podívat či si zakoupit místní produkty, jako hrnce, pánve, keramiku, oblečení a ložní prádlo za výhodné ceny.

Cena: 240 Kč / 8,50 EUR

Popis

Na tomto lodním výletě navštívíte úchvatný park Cabo de Gata – Níjar, který se nachází na jihovýchodě Španělska a je jedním z posledních klenotů tohoto pobřeží. Po cestě se podíváte na pláž Playa de los Muertos, kde jsou k vidění křišťálově čisté vody a různé skalní útvary. Dále budeme pokračovat k majáku Mesa Roldána, pláži Cala Arena a Cala Orange. Poté bude zastávka na oběd či nákupy v okolí Playa de Agua Amarga. Další cesta bude pokračovat k Oceanic Posidonius, kde bude možné vidět delfíny a další mořské živočichy. Oběd není zahrnutý v ceně zájezdu.

Cena: 1260 Kč / 45 EUR

Popis

Sierra Nevada byla v roce 1986 vyhlášena biosférickou rezervací, přírodním parkem v roce 1989 a národním parkem v roce 1999. Cestou kolem Ugijaru a překročením jižní části Sierry Nevady dorazíme do Laroles, vesnice s arabským charakterem, kde ještě můžeme obdivovat typicky arabskou architekturu. Dále budeme pokračovat v cestě podél horského průsmyku La Ragua (ležícího ve výšce 2.000 metrů) do vesnice La Calahorra odkud se dostaneme do Guadixu, kde bude volný program. Další cesta bude pokračovat směrem k Purrulleně, kde navštívíme jeskynní dům. V La Calahorra bude čas na oběd (oběd není zahrnut v ceně). Odpoledne navštívíme Alhabii, kde se vyrábí známá keramika.

Cena: 760 Kč / 27 EURDůležité upozornění
- v ceně výletů je zahrnuta autobusová doprava, průvodce/ delegát
- programový sled jednotlivých výletů může být na místě upraven
- na místě můžete zakoupit jednotlivé výlety v Eurech
- fakultativní výlety se uskuteční při minimálním počtu 15 osob

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenka Praha – Almería – Praha (včetně všech poplatků)
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní výlety a služby
- Komplexní pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Quality Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Andalusie
  • Místo dle CK: Almería
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Best Roquetas ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 10 m

Všechny zájezdy do Hotel Best Roquetas

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

50. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Andalusie

Poslední komentář

13.9.2018 | Jiří
Datum pobytu: srpen 2018
spokojenost

Nejnovější recenze

4
13.9.2018 | Jiří
Datum pobytu srpen 2018
4/5 - Skvělé
spokojenost
4
18.6.2018 | Viki
Datum pobytu červen 2018
4/5 - Skvělé
Myslím, že je vhodný i ZP osoby, u bazénu mají "výtahy" pro vstup do vody pro vozíčkáře a dokonce i u moře. To jsem ještě nikde neviděla.
3
9.10.2015 | Lenka
Datum pobytu říjen 2015
3/5 - Průměr
za 3

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


Hotel Best Roquetas ****

Číslo zájezdu: 1193190
Španělsko, Andalusie, Costa de Almería, Roquetas de Mar

Všechny termíny a možnosti (174)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Ne 29.9 – Ne 6.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
18 790 Kč
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Čt 3.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
19 390 Kč
Letecky
Praha
Ne 29.9 – Ne 6.10.2019
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
19 590 Kč
Letecky
Praha
Ne 22.9 – Ne 29.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
20 190 Kč
Letecky
Praha
Čt 19.9 – Čt 26.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
20 190 Kč
Letecky
Praha
Ne 15.9 – Ne 22.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
20 190 Kč
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Čt 3.10.2019
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
20 190 Kč
Letecky
Praha
Čt 12.9 – Čt 19.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
20 890 Kč
Letecky
Praha
Ne 22.9 – Ne 29.9.2019
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
20 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 19.9 – Čt 26.9.2019
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
20 990 Kč
Letecky
Praha
Ne 15.9 – Ne 22.9.2019
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
20 990 Kč
Letecky
Praha
Ne 29.9 – Ne 6.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
all inclusive
21 690 Kč
Letecky
Praha
Ne 8.9 – Ne 15.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
21 790 Kč
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Čt 3.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
all inclusive
22 290 Kč
Letecky
Praha
Čt 12.9 – Čt 19.9.2019
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
21 890 Kč
Letecky
Praha
Čt 5.9 – Čt 12.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
22 490 Kč
Letecky
Praha
Čt 20.6 – Čt 27.6.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
22 890 Kč
Letecky
Praha
Ne 23.6 – Ne 30.6.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
22 990 Kč
Letecky
Praha
Ne 22.9 – Ne 29.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
all inclusive
23 090 Kč
Letecky
Praha
Čt 19.9 – Čt 26.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
all inclusive
23 090 Kč
Letecky
Praha
Ne 15.9 – Ne 22.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
all inclusive
23 090 Kč
Letecky
Praha
Ne 29.9 – Ne 6.10.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
plná penze
23 380 Kč
Letecky
Praha
Ne 1.9 – Ne 8.9.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
23 390 Kč
Letecky
Praha
Ne 8.9 – Ne 15.9.2019
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
22 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 27.6 – Čt 4.7.2019
2 lůžkový pokoj Standard, přistýlka
8 dní
polopenze
23 590 Kč