Termín:
26. 2. – 1. 3. 2018
Počet dní:
4 (po – čt)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Původní cena:
2 340  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

Benalmadena je živé město jen 19 km od Malagy. Je zde příjemné klima po celý rok. Několik kilometrů písčitých pláží s gastronomickým i sportovním zázemím jsou zárukou kvalitní dovolené zalité andaluským sluncem. Pobyt si můžete zpestřit třeba výletem do vnitrozemí do romantického městečka Mijas jen několik kilometrů od pobřeží, nebo dále přes 'pueblos blancos' do starobylého města Ronda. Děti ocení zábavní parky Selwo Marina a Tivoli World. Při pobřeží jezdí turistické autobusy. Pobřežní promenáda s obchůdky, bary a restauracemi spojuje toto středisko se sousedním Torremolinos.

Poloha:

Menší hotel rodinného typu se nachází cca 250 m od pláže, 300 m od parku Paloma a zábavního parku Selwo Marina.

Vybavení:

Recepce, výtah, restaurace (kde se podávají snídaně), kafé bar, bazén s křesílky a slunečníky, v patře sluneční terasa s posezením a lehátky, TV místnost, zavazadlová místnost, WiFi u recepce, internet. Klimatizované společné prostory.

Ubytování:

Dvojlůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, s koupelnou a WC, TV, trezorem (za poplatek) a stropním ventilátorem. Pokoje pro tělesně postižené.

Stravování:

Snídaně. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně. První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

Pláž:

Písčitá pláž s jemným tmavším pískem. Vstup do vody pozvolný. Pronájem lehátek a slunečníků na pláži.

Program:

Na pobřeží Costa del Sol nabízíme tyto výlety (většinou v AJ, mimo sezónu je nabídka výletů omezená): GRANADA / ALHAMBRA - dosp. 69 € RONDA - dosp. 43 € GIBRALTAR - SHOPING - dosp. 19 € GIBRALTAR + ROCK TOUR - dosp. 42 € SEVILLA - dosp. 63 € CORDOBA - dosp. 61 € MAROKO / TANGER - dosp. 81 € aj...

Doprava:

DOPRAVA LETECKY - COSTA DEL SOL Odlety z Prahy (PRG) do Malagy (AGP) a zpět 7x týdně. Přímý let trvá cca 3,15 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci). Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí. Letecká doprava s transferem do letovisek: Torremolinos, Benalmadena Costa, Fuengirola, Marbella. Cena letecké dopravy 8.990 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou. V ceně je společný transfer z/na letiště Malaga. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapičku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min. Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání. Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon,...- dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 140 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.

Delegátské služby:

Delegátský servis je poskytován v sezóně (červen - září 2018), mimo toto období je pouze asistence na telefonu. Delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu. Je k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a na následující delegátské schůzce.

Slevy:

Osoby na přistýlce (slevy platí v případě dvou plně platících osob): 1. dítě 2-12,99 let sleva 50%. Osoba nad 13 let sleva 15%. Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování): Sleva 15% při nákupu pobytu v období 01.11.2017.-30.04.2018 Sleva 6% při zakoupení do 28.02. - letní pobyty Sleva 4% při zakoupení do 30.04. - letní pobyty Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků(senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování a dopravou, služby delegáta / asistence na telefonu (dle data pobytu).
Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění: za příplatek, viz

POVINNÉ:
Pobytová taxa:
Hotely a apartmá 1,2,3*: 0,50 EUR/os./den.
Hotely a apartmá 4*: 1 EUR/os./den.
Hotely a apartmá 5*: 2,50 EUR/os./den.
Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci. Platí se max. 7 dní, další dny zdarma.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Benalmadena Costa
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Betania **
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

56. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Andalusie

Poslední komentář

14.1.2015 | Ivana Tužinská
Datum pobytu: červenec 2014
S pobytem jsme byli spokojeni

Nejnovější recenze

4
14.1.2015 | Ivana Tužinská
Datum pobytu červenec 2014
4/5 - Skvělé
S pobytem jsme byli spokojeni
3
26.6.2013 | Sylva P.
Datum pobytu červen 2013
3/5 - Průměr
Příjemný jednoduchý hotýlek, dobré výchozí místo pro výlety po okolí. Vhodné pro soběstačné klienty, kteří nepotřebují služby velkých hotelových komplexů.

Andalusie, Costa del Sol

Jihošpanělský region, kde nalezneme půvabné rybářské vesničky, klidná letoviska, dlouhé bílé pláže nebo plážičky ukryté mezi skalami, průzračnou vodu, ale i pobřežní hory. Provincie, která je nejvyprahlejší částí celého Španělska s rozlehlou skalnatou polopouští.

Informace

-   rozloha: 87 268 km2

-   časový posun: 0 hod.

-   měna: Euro

-   úřední jazyk: španělština

-   doba letu do Malagy: cca 3 hod.

-   široká nabídka vodních sportů na pláži

-  rušný noční život v turistických střediscích

-  výhodné možnosti pronájmu auta – cestujte vlastní dopravou

-   velké množství kulturních památek, přírodních krás a zajímavostí, široká nabídka výletů

-   překrásná historická města Cordoba, Granada

-  s palácem Alhambra a zahradami Generalife, Sevilla, Malaga

-  Gibraltar – území se skalním výběžkem patřícím Angličanům

-  marocký přístav Tanger

-  zábavní vodní parky Aqualand v Torremolinos a Parque Aquatico v Mijas

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


HOTEL BETANIA **

Číslo zájezdu: 866318
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Benalmádena

Všechny termíny a možnosti (804)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
Pá 16.3 – Pá 23.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Čt 15.3 – Čt 22.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Po 12.3 – Po 19.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Ne 11.3 – Ne 18.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Pá 9.3 – Pá 16.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Čt 8.3 – Čt 15.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Po 5.3 – Po 12.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Ne 4.3 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Pá 2.3 – Pá 9.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Čt 1.3 – Čt 8.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Po 26.2 – Po 5.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Ne 25.2 – Ne 4.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Pá 23.2 – Pá 2.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Čt 22.2 – Čt 1.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Po 19.2 – Po 26.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Ne 18.2 – Ne 25.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Pá 16.2 – Pá 23.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Čt 15.2 – Čt 22.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Po 12.2 – Po 19.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Ne 11.2 – Ne 18.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Pá 9.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Čt 8.2 – Čt 15.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Po 5.2 – Po 12.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Ne 4.2 – Ne 11.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
Pá 2.2 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
4 169 Kč
LM | Po slevě 24%