HOTEL BIOKOVKA - Pokoje - výhled na moře - Makarská

Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

4/5

HOTEL BIOKOVKA - Pokoje - výhled na moře - Makarská

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Makarská riviéra ležící 62 km jižně pod Splitem je považována za jednu z nejkrásnějších částí jadranského přímoří. Pláže jsou pokryty bílými oblázky a obklopeny bujnou vegetací. Nad pobřežím se majestátně tyčí horský masiv Biokovo, který celé riviéře dodává zdání pohádkové kulisy, zároveň má však i praktický význam, neboť chrání před větry z vnitrozemí. Na svazích se pěstuje vinná réva, z níž se lisuje známé dezertní víno Prošek. Městečko Makarská se 13 tisíci obyvateli je rušné středisko s přístavem, patřící k nejoblíbenějším letoviskům Makarské riviéry. Hotel Biokovka leží 50 m od pláže a od centra Makarské je vzdálený cca 600 m. Hotel velmi dobré úrovně, poskytující dostatek pohodlí, zábavy, vhodný pro náročnější klientelu.

Vybavení hotelu: Restaurace, kavárna s terasou, aperitiv bar, 2 TV místnosti, společenská místnost na hraní šachu a biliáru, krytý bazén s mořskou vodou. Hotel poskytuje klientům léčebně-rehabilitační procedury (za příplatek). Klienti mají k dispozici nově otevřené fitness centrum. Pláže: Malé oblázky s pozvolným vstupem do moře – vhodné i pro děti. Jsou chráněny borovým hájem před prudkým sluncem a patří k nejhezčím v celé oblasti. Sport a zábava:Tenisové kurty, minigolf, půjčování jízdních kol, potápění, různé vodní sporty na pláži (lodičky, šlapací kola, motorové čluny, skútry). Možnost lodních výletů na ostrovy Brač a Hvar, příjemné procházky podél moře do Tučepi a do hor.

Ubytování

Zrekonstruované pokoje s klimatizací (v ceně), s vlastním sociálním zařízením, balkonem, s výhledem na hory a na moře. Pokoje dvoulůžkové s 1 přistýlkou (1/2+1) jsou pouze s výhledem na moře a klimatizací, balkonem. Pokoje s výhledem na hory Biokovo bez možnosti přistýlky a s klimatizací, balkonem.

Slevy
 • dítě do 2 let bez nároku na služby ZDARMA
 • 1. dítě do 7 let se 2 dospělými na pokoji bez lůžka nebo na 3. lůžku ZDARMA
 • dítě do 7 let s jedním dospělým na pokoji sleva 30%.
 • dítě 7–14 let s 1 dospělým na pokoji sleva 20%.

Základní cena zahrnuje

 • Pokoje – výhled na moře

  Cena za osobu/ týden s polopenzí a pobytovou taxou.

  • dítě do 2 let bez nároku na služby ZDARMA
  • 1. dítě do 7 let se 2 dospělými na pokoji bez lůžka nebo na 3.lůžku ZDARMA
  • dítě do 7 let s jedním dospělým na pokoji sleva 30%.
  • dítě 7–14 let s 1 dospělým na pokoji sleva 20%.

Základní cena nezahrnuje

 • Obědy
 • Autobusová doprava
 • Dětská postýlka

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rywal, IČ: 47668873. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
 • Místo dle CK: Makarska

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Biokovka ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Hotel Biokovka

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 550 016
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

30. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

4/ 5 12 recenzí


Denisa K srpen 2019
Doporučujeme.. Za ty peníze jsme si dovolenou užili, jídlo dobré, vždy se dalo vybrat, pokoje ciste! Doporučujeme, pokud nejste extra narocni;) ... celá recenze


BB září 2018
B I O K O V K A 19.9. – 24.9.2018 hotel v Makarske. Skvělá dovolená, nádherné počasí, teplá voda v moři, výborná polopenze.... celá recenze


pealpe srpen 2016
Hotel. Hotel je z poloviny po rekonstrukci, každým rokem přibývají opravené pokoje. Kdo chce lepší pokoj musí si připlatit.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

HOTEL BIOKOVKA - Pokoje - výhled na moře - Makarská
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Cena
8 430 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 550 016

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
8 430 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
1 687 Kč
příplatek za přistýlku
0
4 640 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč