Hotel Bluebay Beach Resort

  Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa

Hotel Bluebay Beach Resort

    Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Kiwengwa

Umístění

Hotelový komplex několika budov a bungalovů postavených v místním stylu se nachází v krásné tropické zahradě, cca 3 km od vesnice Kiwengwa a cca 50 km od letiště.

Pláž

Kiwengwa Beach s bílým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází hned u hotelu, přístup hotelovou zahradou, slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Hotel

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace Makuti, 2 a la carte restaurace (nejsou součástí all inclusive), bar u bazénu a na pláži, butik se suvenýry, šperky a oděvy, konferenční místnost, WiFi zdarma, terasa, bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky, lehátka a osušky zdarma; za poplatek: hlídání dětí, půjčovna kol.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, moskytiérou, telefonem, setem pro přípravu kávy/čaje, trezorem, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady; za poplatek: minibar. Za příplatek superior pokoje s výhledem na moře.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, odpolední svačinu, kávu, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00) v místech a časech určených hotelem.

Rekreace

Tenisový kurt, plážový volejbal, stolní tenis, dětské hřiště, herna pro děti, mini klub (3-13 let); za poplatek: osvětlení a vybavení tenisového kurtu, biliard, fitness, Spa a wellness (vířivka, masáže, léčba přírodní kosmetikou s použitím koření a ovoce připravované přímo před aplikací, manikúra, pedikúra, kadeřnictví), vodní sporty na pláži.

Informace

Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.
Cena nezahrnuje:
* turistické vízum - cca 50 USD/osoba - platba na letišti po příletu do destinace, je vyžadována platba kartou, nejsou akceptovány karty American Express * povinnou pobytovou taxu - cca 1 USD/osoba/noc

Základní cena zahrnuje

Výhody

 • leteckou přepravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdů
  * 7 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby česky mluvícího delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Zanzibar
 • Místo dle CK: Vých.pobř.-Kiwengwa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bluebay Beach Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Bluebay Beach Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 890 577
dnes zavřeno

Lokalita

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

Hotel Bluebay Beach Resort
    Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa

Cena
35 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 890 577

Zájezd

dospělá osoba
2
35 990 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Svět Light - za osobu
2
490 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex - za osobu
0
1 090 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex Plus - za osobu
0
1 290 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Svět - za osobu
0
590 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
190 Kč