Hotel Bonaca

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Hotel Bonaca

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Původní cena
7 090 Kč/os

Cena
5 672 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 043 700
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Bonaca

V klidné západní části turistického střediska Makarská se nachází hotel Bonaca, pouhých 70 m od moře. Do centra města spojuje hotel krásná promenáda, kterou se za 15 minut dostanete na nábřeží. Hotel Bonaca je unikátní právě touto polohou. 

Poloha: hotel se nachází v borovém lese v klidné části Makarské

Pláž: oblázková pláž 70 m

Ubytování:  2 lůžkové pokoje s možností přistýlky (rodinný pokoj 2+3 na vyžádání), vlastní soc. zařízení, TV, minibar, balkon, výhled na moře nebo pohoří Biokovo  

Klimatizace s individuálním dálkovým nastavením, LCD TV, pracovní stůl se zrcadlem, židle a wi-fi internet zdarma.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, letní terasa, internet, animační programy

Stravování:  polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu, salát a polévka, nápoje za poplatek) 

Gastronomická nabídka hotelu Bonaca***odhaluje kouzlo dalmatské a chorvatské kuchyně a nabízí velký výběr našich tradičních jídel.

V příjemné atmosféře si hosté mohou vychutnat vegetariánskou, dietní, mezinárodní a místní kuchyni a široký výběr kvalitních vín. 

Destinace

Makarské riviéra pod pohořím Biokovo je nejznámější a také nejhezčí rekreační oblastí na Dalmatském pobřeží. Mezi skutečné skvosty patří klidnější, přívětivá Brela a větší, rušnější město Makarská, která poskytuje více společenského vyžití: obchody, bary diskotéky, apod. Naleznete zde oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, pobřeží je lemováno borovicemi, jejichž větve poskytují dostatek stínu v době, kdy slunce na Jadranu pálí příliš silně. Krásné pláže, výjimečné klimatické podmínky a nepřeberné množství sportů i zábavy činí Makarskou riviéru velmi oblíbeným a vyhledávaným místem.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na 7 nocí
  • polopenzi
  • povlečení a ručníky
Cena neobsahuje
  • cestovní pojištění
  • dopravu (možnost autobusové dopravy-na vyžádání v CK)

Základní cena nezahrnuje

  • ** - -pojištění
  • dopravu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atlantika, IČ: 25332040. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Makarska

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bonaca **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Hotel Bonaca

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 043 700
dnes 8–17 h

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Bonaca
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Původní cena
7 090 Kč/os

Cena
5 672 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 043 700

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 672 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč