hotel Carossa, speciální balíčky se skipasy

Rakousko, Rakouská jezera, Salcbursko, Solná komora, Abersee, Wolfgangsee

hotel Carossa, speciální balíčky se skipasy

  Rakousko, Rakouská jezera, Salcbursko, Solná komora, Abersee, Wolfgangsee
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Nejbližší kvalitní lyžařská oblast leží 80 km jižně od Salzburgu. 180 km od hranic se nachází areál na západní straně třítisícového Dachsteinu, očekává Vás 64 lanovek a vleků se 140 km sjezdovek všech úrovní, které nabízí lyžařská houpačka se středisky Gosau, Russbach, Annaberg 780 – 2100 m. S jediným skipasem můžete lyžovat od Salzkammergutu až po Lammertal nebo využít sjezdovek a lanovek nejen v oblasti Dachstein West, ale i v Abtenau, Lungötz, Postalmu, St. Martinu a Feuerkogelu. Nejdelší sjezdovka Horního Rakouska v podobě nezapomenutelného 11 km dlouhého sjezdu z Krippensteinu do Obertraunu u Hallstattského jezera s výškovým rozdílem 1 500 m. Pro milovníky snowboardu je zde Playground Snowpark v Gosau a 2 funparky v Russbachu (trailer Park a Rookie Park). Pro malé i velké je v údolí lanovky Hornspitz Express centrum zábavy na sněhu s nabídkou slalomové dráhy, rychlostní měření tratě a carvingové pisty. Abersee je malé středisko u jezera Wolfgansee a nachází se mezi městečky Strobl a St. Gilgen (7 km). Ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Hotel Carossa se nachází v krásné horské scenérii u jezera Wolfgangsee, Jezero je vzdáleno 800 m od hotelu, obchod a restaurace je 300 m od hotelu. Zastávka skibusu k Dachstein-West a k lyžařské oblasti Gaissau-Hintersee je vzdálena 500 m.

Ubytování

pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje (20-25 m2) bez možnosti přistýlky s koupelnou a WC, obývacím koutem, SAT-TV, balkónem, rodinné pokoje (30-35 m2) pro 4 osoby, balkonem, obývacím koutem, jednolůžkový pokoj (20-25 m2) s možností přistýlky, balkonem. Dětská postýlka na vyžádání ZDARMA.

Stravování

polopenze - bufetová snídaně, večeře 3-chodové menu s 1 nealko nápojem.

Vybavení

recepce, bar v typickém venkovském stylu, restaurace s kachlovými kamny, výtah, sluneční terasa, úschovna lyží, stolní tenis, dětské hřiště, výtah, Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

Domácí mazlíčci

jsou vítání za poplatek 6.50 €/ noc – platba na místě.

Základní cena zahrnuje

  • 3 x/6x ubytování s polopenzí, 2/5 denní skipas pro Skiareál Winterpark Postalm (platný od druhého dne), pojištění CK proti úpadku, parkování.

Základní cena nezahrnuje

  • silvestrovskou gala večeři – Kč 650 – od 12 let, pobytovou taxu 2€/osoba/noc od 15 let – platba na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Abersee

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 768 833
dnes 7.30–17 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

hotel Carossa, speciální balíčky se skipasy
  Rakousko, Rakouská jezera, Salcbursko, Solná komora, Abersee, Wolfgangsee

Cena
5 880 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 768 833

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 880 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč