Hotel Casa Nicola

  Itálie, Ischia, Sant'Angelo

4/5

Hotel Casa Nicola

    Itálie, Ischia, Sant'Angelo
Popis

Malý hotel rodinného typu skládající se z několika budov leží v malém centru Succhivo na jihu ostrova, které je oblíbené díky umístění mezi vinicemi a sady citrusů. Nachází se v blízkosti malebného poloostrova Sant Angelo a termálních lázní La Romantica.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, malý vnitřní termální bazén, venkovní minerální bazén (cca 80 m od hlavní budovy) se solární terasou s lehátky a slunečníky.
Ubytování:
dvoulůžkový pokoj STANDARD s možností až 2 přistýlek - se sociálním zařízením; fénem, TV, terasou nebo balkonem - za příplatek na vyžádání.
Vzdálenosti:
nejbližší pláž Cava Grado cca 400 m (z kopce, vhodné pro fyzicky zdatnější), městečko Sant Angelo (cca 800 m); v blízkosti tenisové kurty (za poplatek). Zastávka linkového autobusu se nachází přímo u hotelu.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování
  • polopenze
  • vstup do bazénů
  • wi-fi ve společných prostorech

Základní cena nezahrnuje

  • doprava
  • pobytová taxa - cca 2 €/os./den (povinná platba na místě)
  • plážový servis na nejbližší pláži Cava Grado (cca 20€/2 lehátka a slunečník)
  • služby delegáta
  • obědy

Informace o zájezdu

Pořadatel: CONSULTOUR s.r.o., IČ 25959832.
Lokalita dle pořadatele: Ischia, Succhivo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Casa Nicola Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 600 m
Všechny zájezdy do  Casa Nicola Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 602 580
dnes 8–20 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Ischia

4/ 5 6 recenzí

brnaci září 2017
Casa Nicola Hotel ***, Itálie, Ischia, Sant'Angelo
Recenze. Zadna slava,ctete! Velka pochvala ridicum ck P**** (Ludek a Josef) profesionalni pristup - jedini profici na dovolene na Ischii... celá recenze

Bohouš červenec 2014
Casa Nicola Hotel ***, Itálie, Ischia, Sant'Angelo
Dobrý hotel. výborná dovolená,všechny zážitky stojí za to-moře,termální bazény,výlety a hlavně městská doprava v úzkých uličkách,to nikde jinde... celá recenze

ischiánec červen 2014
Casa Nicola Hotel ***, Itálie, Ischia, Sant'Angelo
Krásný ostrov, výtečná delegátka, příjemné počasí. Hotel je v nejkrásnější části ostrova, i když ne přímo u moře. K disposici termální bazén a taky jeden chlazený, což je v horku Is... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací