Hotel Cavallino Bianco

  Itálie, Benátsko, Cavallino

Hotel Cavallino Bianco

    Itálie, Benátsko, Cavallino
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis letoviska

Tento poloostrov, vyrůstající směrem od Jesolo Lido ze severu do benátské laguny, je prakticky velkým přírodním parkem protkaným bezpočtem říček a kanálů, rodinnými farmami a nově zbudovanými campingy a prázdninovými vesničkami s nabídkou ubytování v mobilhomech i v apartmánech v zeleni. Cavallino Lido je příkladem citlivého přístupu k přírodě, kde je vedle turistických kapacit pro všechny typy skvělé dovolené vybudováno podél 15 km dlouhé prostorné pláže velké množství turistických a cyklistických stezek a kde místní obyvatelé stále ještě žijí tradičním způsobem života.
Z části zvané Punta Sabbioni je možné se lodí dopravit do historického centra Benátek. Ideální místo pro klidnou dovolenou spojenou s návštěvou historického města.

V sousedním letovisku Jesolo Lido můžete navštívit aquapark Caribe Bay, největší vodní park v Itálii, s nejvyšší skluzavkou v Evropě. 

Z přístavu Punta Sabbioni se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek nebo si vybrat z dalších možností výletů a aktivit.

V případě, že vlastníte loď nebo člun a chtěli byste si je vzít s sebou na dovolenou, máte nyní možnost kotvení v přístavu Marina del Cavallino.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané Neodkládejte výběr dovolené v Cavallino Lido

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Cavallino Lido.

Popis objektu

Příjemný hotel CAVALLINO BIANCO*** (Via Fausta) leží nedaleko pláže. Klientům nabízí výtah, bar s terasou, halu s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách, místnost s TV/SAT, restaurace (v sousedním hotelu Ca’ di Valle) a parkoviště (za příplatek). Klienti také mohou využít Spa (za příplatek) s finskou saunou, tureckou lázní a vyhřívanou krytou vířivkou. V sousedním hotelu je k dispozici minigolf (za poplatek). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV/SAT, Wi-Fi, telefon a klimatizaci. Pokoje Classic jsou menší a jednoduše vybavené. Pokoje Comfort jsou prostornější, renovované a mají navíc trezor. Obě typologie pokojů mají buď francouzské okno nebo balkon (na vyžádání). Junior Suite jsou prostorné pokoje s balkonem v patře nebo venkovním posezením v přízemí. 

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 200 m, psí pláže 600 m, přístavu Punta Sabbioni 10 km, zastávky autobusu 10 m, od ubytovací kanceláře cca 50 m

Vybavení objektu

recepce, výtah, Wi-Fi v objektu, wellness, finská sauna, turecká lázeň a vířivka, za poplatek 18 €/2,5 hod., restaurace, v sousedním hotelu Ca’ di Valle, snack bar, bar, snídaňový sál, společenská místnost / salonek, s TV, sauna

Služby v objektu

buzení telefonem, praní a žehlení, fax, úschovna zavazadel

Venkovní dispozice

zahrada

Strava

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu bez nápojů, salátový bar

Děti

dětské hřiště, hlídání dětí, za příplatek

Sport

půjčovna kol

Ubytování

pokoj, Classic - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí, plocha 12 m2, hlavní budova, patro, balkon, na vyžádání, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, sprcha, bidet, fén, parkoviště, 5 €/den, s omezenou kapacitou, nástupní dny sobota, na vyžádání kdykoli, min. pobyt standardně 7, kratší pobyt na vyžádání, bez příplatku, příjezd od 14:00 do 21:00, odjezd od 07:00 do 11:00
pokoj, Family - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 2, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí a jednou nebo dvěma přistýlkami, plocha 21 m2, hlavní budova, patro, balkon, na vyžádání, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, parkoviště, 5 €/den, s omezenou kapacitou, nástupní dny sobota, na vyžádání kdykoli, min. pobyt standardně 7, kratší pobyt na vyžádání, bez příplatku, příjezd od 14:00 do 21:00, odjezd od 07:00 do 11:00
pokoj, Junior Suite - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 1, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí a dalším lůžkem, plocha 25 m2, hlavní budova, přízemí nebo patro, balkon nebo terasa, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, parkoviště, 5 €/den, s omezenou kapacitou, nástupní dny sobota, na vyžádání kdykoli, min. pobyt standardně 7, kratší pobyt na vyžádání, bez příplatku, příjezd od 14:00 do 21:00, odjezd od 07:00 do 11:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: neni
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Balkón: ano
Internet: ano

Základní cena zahrnuje

Cena Classic zahrnuje:
 • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
 • plážový servis v ceně, 1 x
Cena Classic zahrnuje:
 • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
 • plážový servis v ceně, 1 x
 • doprava
Cena Junior Suite zahrnuje:
 • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
 • plážový servis v ceně, 1 x
Cena Junior Suite zahrnuje:
 • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
 • plážový servis v ceně, 1 x
 • doprava

Základní cena nezahrnuje

Cena Classic nezahrnuje:
 • pobytová taxa není v ceně
 • infant s postýlkou věk od 0 do 2,99 let se stravou 11 €/den
 • zvířata, na vyžádání, za poplatek
Cena Junior Suite nezahrnuje:
 • pobytová taxa není v ceně
 • infant s postýlkou věk od 0 do 2,99 let se stravou 11 €/den
 • zvířata, na vyžádání, za poplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Azzurro, IČ: 60697903. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Benátsko
 • Místo dle CK: Cavallino Lido

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 802 220
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Cavallino Bianco
    Itálie, Benátsko, Cavallino

Cena
11 496 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 802 220

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 496 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč