Hotel Club Esse Shardana

  Itálie, Sardinie, Capo Testa

Hotel Club Esse Shardana

    Itálie, Sardinie, Capo Testa
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Živý klubový hotel v mírném svahu nad mořem v blízkosti městečka Santa Teresa di Gallura, ideální pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel je situovaný na severu Sardinie, s privilegovanou pozicí přímo v zálivu Baia Santa Reparata, obklopen bohatým porostem jalovců a myrty, na dosah turisty oblíbených městeček se zázemím obchodů, restaurací a barů - Capo Testa 1 km, Santa Teresa di Gallura 3 km, Palau 28 km. Hotel je svojí pozicí ideální pro trekking a výlety za krásami členitého pobřeží severní Sardinie. Vzdálenost od letiště v Olbii: 65 km (cca 1 h 25 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici non-stop recepce (trezor), klimatizovaná restaurace s úchvatným výhledem na moře, piano bar, (společenský salonek s biliárem), TV místnost, butik, bazén s lehátky, křesílky a slunečníky (9-19 h, povinná koupací čepice - lze zakoupit na recepci), amfiteátr, minibus do centra městečka Santa Teresa (večer, omezená kapacita), venkovní nehlídané parkoviště. Za poplatek: objednávka časopisů a léků, pronájem jízdních kol, skútrů, vozidel, výlety. Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Malé zvíře do 20 kg na vyžádání, za poplatek (omezený pohyb - mimo společné prostory; max. 1 zvíře/pokoj). Oficiální kategorie hotelu jsou 4*, kvůli skromnějšímu zařízení, dle našeho názoru odpovídá spíš 3*.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 75 útulných pokojů STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko palanda), zařízených v sardinském stylu, s použitím příjemných pastelových barev. Pokoje jsou umístěny ve zděných bungalovech vystavěných ve svahu postupně klesajícím k moři. Z bungalovů situovaných výše, přístupných po chodníčcích a kamenných schůdcích, se nabízí nádherný výhled na záliv. STANDARD: pokoj se samostatným vchodem má telefon, TV, mini lednici, trezor, klimatizaci, stropní ventilátor, koupelnu s fénem a sprchou. Na vyžádání jednolůžkový pokoj STANDARD. Na vyžádání pokoje pro hendikepované. Na vyžádání a za příplatek pokoj s terasou vybavenou slunečníkem a křesílky. Check-in: 16:00h, check-out: 10:00h. Při zakoupení Esse Plus dřívější check-in 14:00h a pozdní check-out 12:00h. Pobyt min. 7 nocí. Kratší pobyt na vyžádání (min. 4 noci, za příplatek, info o ceně a dostupnosti v CK).

Stravování

Polopenze s nápoji nebo plná penze s nápoji: snídaně, oběd i večeře formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, pizzy, ovoce a dezertů (večer). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, místní bílé a červené víno v karafě, pivo. Časy: snídaně 7:30-10h, oběd 12:45-14:15h, večeře 19:45-21:15h. Obědové balíčky pro klienty, kteří plánují výlety, na vyžádání na recepci den předem do 20:30h. Změna časů vyhrazena. All inclusive za příplatek, k úhradě na místě, zahrnuje: perlivá a neperlivá voda, pivo, červené nebo bílé víno (vše v plastových pohárcích), káva (teplá, ne ledová/frappe apod.), čaj, horká čokoláda, džus z dispenseru (pomeranč, červený pomeranč, ananas), sodovkové nápoje z dispenseru (cola, aranciata, tonik, sirupy), vermut, aperol, limoncelo, mirto, vodka, gin, grappa, pastis, bílý rum, alko a nealko koktejly (netřepané). Lahvové nápoje, 100% džusy a ostatní nápoje, které nejsou zahrnuty v all inclusive jsou k dispozici za příplatek. All inclusive je k dispozici na hlavním baru od 10:00-23:00 hod. IL GINEPRO - klimatizovaná restaurace s výhledem na moře nabízí také italskou pizzu a bohatý výběr místních i italských vín. 1x týdně hotel organizuje typický sardinský večer. Možnost večeře při svíčkách na terase - rezervace u hl. číšníka den předem, dle počasí. V restauraci má každý pokoj pevně přidělený stůl. Na vyžádání možnost bezlepkové diety. Pro děti každý den: RistoMini 'Banchetto dell ?Eroe': Speciální menu, které děti mohou jíst s animátory v dětském koutku. K dispozici Biberoneria: koutek pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu dětské stravy - základní suroviny k dispozici zdarma (masové a zeleninové vývary, zeleninové protlaky, těstoviny malé velikosti, strouhaný sýr, trvanlivé mléko, jogurty, ovoce; koutek se nachází v přední části restaurace, otevřen non stop). Při zakoupení Esse Plus €40/pokoj/den (úhrada na místě) navíc v ceně: oběd v den příjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, možnost 'Lunch Around' (pokud to dovolí opatření Covid) oběda v partnerských hotelech Club Esse (rezervace na recepci den předem) pro klienty s plnou penzí bez příplatku, pro klienty s polopenzí €10/osoba a děti 3-12 let €5/ osoba, první náplň mini lednice (2x coca cola, 2x sprite, 2x fanta, 2x pivo, 2x voda).

Pro děti

V rámci klubové karty v ceně pobytu (7.6.-20.9.): Dětské kluby: Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat fantazii v duchu ekologie. Hero Camp - (4 - 13 let) kemp pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem pro děti, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku). Funguje v čase 9:30 - 18:30h. Young Club - (13 - 18 let), klub pro milovníky sportovních her, společenských tanců, kabaretu, her a turnajů. Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory. Biberoneria - místnost pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu stravy (non stop, základní suroviny k dispozici: mléko, olej, zeleninové kaše, denně čerstvě uvařené polévky, strouhaný sýr, čerstvé ovoce a jogurty). Dítě do 3 let - v ceně klubové karty postýlka a přístup do koutku Biberoneria (nutno vyžádat předem, max. 1 postýlka/pokoj).

Sport a animace

Klientům je v rámci klubové karty k dispozici bazén (povinná koupací čepice), skupinové lekce gymnastiky, posilování, tance, denní a večerní hry a turnaje, kulečník, piano bar, večerní představení. Trekking - v okolí hotelu je množství značených turistických tras různé obtížnosti, hornatý poloostrov Capo Testa v pěší dostupnosti. Jedná se o větrnější oblast.

Pláž

Přímo pod hotelem se rozprostírá krásná veřejná písečná pláž, část je volná, část zařízená lehátky a slunečníky zdarma v rámci klubové karty. Plážové osušky za poplatek (v rámci Esse plus zdarma s výměnou 1x denně). Vstup do moře je postupný, vhodný i pro děti. Ve skalách obklopujících pláž jsou opalovací mola s přístupem do vody s lehátky a slunečníky zdarma (omezená kapacita).

Poplatky na místě

Povinné: pobytová taxa. Fakultativní (na vyžádání, nepovinné): All inclusive: dospělí €12/den, děti od 4-13 let €6/den. Malé zvíře do 20 kg: € 50/ pobyt (omezený pohyb mimo společné prostory; max. 1 zvíře/pokoj). Esse Plus: € 40/ pokoj/ den - zahrnuje přednostní check in, dřívější check-in (14:00) a pozdní check-out (12:00), oběd při příjezdu, přednostní rezervaci stolu v restauraci, první doplnění mini lednice (2x coca cola, 2x sprite, 2x fanta, 2x pivo, 2x voda), plážové osušky (výměna max. 1x denně), slunečník a lehátka na hotelové pláži, Lunch Around - možnost oběda v partnerských hotelech Esse (nutná rezervace den předem), pro klienty s plnou penzí bez přípatku, pro klienty s polopenzí €10/ osoba a děti 3-12 let €5/osoba .

Speciální nabídky

Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě 3 - 13 let již aplikováno v cenách zájezdu.

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí a nápoji nebo plnou penzí s nápoji, klubovou kartu (7.6.-20.9.), služby delegáta (od 2. 6. do 2. 10. 2022).
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí a nápoji nebo plnou penzí s nápoji, klubovou kartu (7.6.-20.9.), služby delegáta (od 2. 6. do 2. 10. 2022)

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Santa Teresa Gallura / Capo Testa

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 035 700
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Club Esse Shardana
    Itálie, Sardinie, Capo Testa

Cena
9 690 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 035 700

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč