Hotel Club Tihany: Rekreační pobyt 3 noci

  Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Tihany

4/5

Hotel Club Tihany: Rekreační pobyt 3 noci

    Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Tihany
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Club Tihany **** se nachází v letovisku Club Tihany přímo na břehu jezera Balaton. Poloostrov Tihany nabízí nejkrásnější výhledy na jezero, netypický pro tuto oblast klid, nádherné historické památky a neopakovatelnou prázdninovou atmosféru. Je proslulé svým prvním maďarským parkem a vyhlášenými candáty. Jezero Balaton má v létě až 27° C a každoročně láká tisíce návštěvníků kvalitními službami, kulturními akcemi a výbornou kulinářskou nabídkou.

Ubytování

Hotel Club Tihany nabízí ubytování v komfortních prakticky zařízených pokojích různého typu. Součástí pokoje standard je koupelna se sprchou nebo vanou, fén, televize, telefon, minibar a připojení k internetu. V pokojích je možnost přistýlky.

Restaurace

Výborné speciality maďarské i mezinárodní kuchyně můžete ochutnat v hotelové restauraci. U skleníčky dobrého maďarského vína si lze odpočinout v hotelovém baru. V létě je hostům k dispozici plážová restaurace a bar u bazénu.

Wellness centrum a bazén

V hotelovém komplexu najdete vnitřní bazén (25 x 10 m), ze kterého je nádherný panoramatický výhled na jezero. Je oddělen od pláže jedinou posuvnou skleněnou stěnou. Součástí komplexu je rovněž wellness centrum se dvěma vířivkami pro 10 lidí, saunou a parní lázní. V nabídce nechybí ani masáže a kosmetické procedury.

Soukromá pláž

Před hotelem se rozprostírá soukromá hotelová pláž na ploše téměř 500 metrů. Hosté ocení komfortní plážová lehátka, krásné výhledy i příjemný stín vzrostlých stromů. Na pláži najdete i malý vyhřívaný bazén pro děti a tobogán. K dispozici jsou malé dětské čluny.

Sportovní aktivity

Hotel Club Tihany je jedinečným komplexem, kde najdete vše na jednom místě, ať se jedná o pracovní pobyt, aktivní dovolenou nebo příjemné rozptýlení. Návštěvníci se mohou věnovat plachtění a surfování, mohou si vyzkoušet kitesurfing, projet se na kajaku nebo si zahrát minigolf a bowling. V okolí nechybí ani sportovní centrum s tenisovými kurty.

Základní cena zahrnuje

3x ubytování; 3x polopenze formou bufetu, denní úklid; volný vstup do wellness centra (plavecký bazén, zážitkový bazén, sauna, infra červená sauna, vířivky, parní lázeň), volný vstup do fitness centra, venkovní bazén pro děti, soukromá pláž, tobogán, lehátko, WIFI v hotelovém lobby

Základní cena nezahrnuje

pobytovou taxu ve výši 1,7 EURO / osoba starší 18 let / noc, poplatek za parkování ve výši cca 3,5 EUR / auto / noc
doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Balaton
  • Místo dle CK: Tihany

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Club Tihany Hotel ****
Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Club Tihany Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 474 168
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

40. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

4/ 5 3 recenzí


Vladimír červen 2019
Dojmy z Balatonu. Celkově jsme byli spokojeni, co CK slibovala, to bylo také splněno. Je fakt, že jsme nebyli nuceni využít možnosti kontaktů, které... celá recenze


J.Vykoukalová červen 2015
Pěkná dovolená. Byli jsme 3 generace a všichni spokojení... celá recenze


Rybákovi červen 2012
Maďarsko Tihany. pěkný čistý hotel,čisté pláže,první dojem z Balatonu nic moc ale nakonec spokojenost a jídla hodně a výborné,akorád rozhodně ne do... celá recenze

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Hotel Club Tihany: Rekreační pobyt 3 noci
    Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Tihany

Cena
5 130 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 474 168

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 130 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč