Termín:
24. 10. – 31. 10. 2017
Počet dní:
8 (út – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Hotel Colombo se nachází na předměstí Vila do Porto, 10 minut jízdy z mezinárodního letiště a 5 minut jízdy od centra městečka.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, kavárna, bazén, internetový koutek, lázně, masáže, vířivka, pára, hydro masáže, konferenční místnosti, společenská místnost, obchůdek a parkoviště.

Ubytování: Koupelna s WC, klimatizace, fén, minibar, televize, telefon, balkon, trezor, připojení internetu za příplatek. Možnost max. 1 přistýlka.

Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze - na vyžádání u CK:

Sport a zábava: Biliár, výlety.

Program pobytového zájezdu:

1.den - Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) Lisabon, přílet do Lisabonu, nocleh.

2.den - Přejezd na letiště, let na trase Lisabon - Azorské Ostrovy, přílet na Azorské Ostrovy, transfer do hotelu, ubytování, volný program.

3.den - den do návratu: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, pronájem auta a cestování, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Azorských ostrovů, let na trase do Prahy (Vídně).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Letecká společnost TAP Portugal
Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Azorské ostrovy, 1 x nocleh v Lisabonu, uvedený počet ubytování na Azorských ostrovech, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel & letiště na Azorských ostrovech, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořícího delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, transfery letiště Lisabon & hotel Lisabon & letiště Lisabon, letenku z Ponta Delgada na ostrov Santa Maria!

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Azorské ostrovy
  • Místo dle CK: Azorské Ostrovy - Santa Maria

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Colombo ****
(Webové stránky hotelu)

Portugalsko

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.


Hotel Colombo ****

Číslo zájezdu: 780782
Portugalsko, Azorské ostrovy, Santa Maria