Termín:
29. 9. – 6. 10. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis letoviska

Cesenatico bylo založeno roku 1302 a přesto, že žije dlouho hlavně z cestovního ruchu, zachovalo si stále ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. Později byl místní přístav zcela přebudován Leonardem da Vinci a do dnešních dnů tu kotví jako lákadlo pro turisty pestře oplachtované staré lodě. Zvláštní ráz dodává Cesenaticu hlavně průplav Porto Canale, tvář starobylého jádra určují rybářské domky, soustředěné kolem „conserve“ - kruhového sklepení, v němž byly v ledu uchovávány ulovené ryby. Kolem historického jádra se podél moře rozkládají nové čtvrtě Valverde, Villamarina a Zadina Pineta, v nichž jsou umístěny všechny turistické kapacity.

Popis objektu

Hotel DAVID*** byl postaven přímo na pláži nedaleko od centra letoviska. Hotel má rodinné vedení a je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Klientům je k dispozici recepce, Wi-Fi, restaurace, bazén s vířivkou, solární terasa, půjčovna a úschovna kol a kryté a nekryté parkoviště (za příplatek). V průběhu letní sezóny jsou pořádány zábavné animační a sportovní programy v rámci miniklubu. Pokoje jsou vkusně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, fén, klimatizaci, TV/SAT, trezor, telefon, minibar, u většiny je balkon s výhledem na moře (bez balkonu, nicméně s velkým oknem směrem k moři, je pouze 6 pokojů v posledním patře, z toho 3 jednolůžkové a 3 třílůžkové). Jednolůžkové pokoje mají balkon bez výhledu na moře.

Pláž

“Bagno Milano” cca. 50 m od hotelu, za poplatek cca 10 € na den za 1 slunečník a 2 lehátka, soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 10 m

Bazén

bazén

Pozice objektu v letovisku

v první řadě budov u pláže

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, restaurace

Venkovní dispozice

solární terasa

Strava

k dokoupení,

polopenze, plná penze

,

snídaně, oběd nebo večeře formou bufetu včetně vody a vína

Minimální počet nocí

standardně 5

Děti

animace

Sport

úschova kol, půjčovna kol

Ubytování

pokoj, dvou - čtyřlůžkový - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 2, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí a dvěma přistýlkami (může být patrová postel), hlavní budova, balkon, výhled na moře, klimatizace, TV, satelit, trezor, telefon, minibar, sprcha, fén, parkovací místo, kryté 12 €/den, na vyžádání, 8 €/den, nástupní dny sobota, příjezd od 14:00 do 20:00, odjezd 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: nevyhrivany
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Balkón: ano
Internet: ano

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena dvou - čtyřlůžkový zahrnuje:
7 nocí na osobu v hotelovém pokoji

Cena dvou - čtyřlůžkový zahrnuje:
7 nocí na osobu v hotelovém pokoji
doprava

Základní cena nezahrnuje

Cena dvou - čtyřlůžkový nezahrnuje:
infant s postýlkou věk od 0 do 2,99 let, za poplatek, 6 €/den, bez stravy
zvířata, na vyžádání, za poplatek, 15 €/pobyt
pobytová taxa není v ceně

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Azzurro, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Cesenatico

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel David ****

Číslo zájezdu: 1029741
Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico