Hotel DELFIN

  Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna

4/5

Hotel DELFIN

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna
Cena
388 EUR/os
(9 560 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 045 971
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
popis

Situovaný na slnečnom polostrove rekreačného strediska Zelena Laguna. Pozostáva z niekoľkých blokov obklopených hustou zeleňou, priamo pri kamenisto-štrkovej pláži. Centrum mesta Poreč 6 km (cez sezónu spojenie mini vláčikom).

Vybavenie

Obľúbený hotel za prijateľnú cenu. Veľký bazén s morskou vodou, bar pri bazéne, terasa, klimatizovaná reštaurácia, kaviareň s tanečnou sálou, kaderníctvo, konferenčná miestnosť, úschovňa bicyklov. Za poplatok: ležadla na pláži, slnečníky, tenisové kurty, minigolf, tobogán, športová hala, potápačská škola, požičovňa člnov a bicyklov. Nástup denne, pobyt na min. 5 nocí.

Ubytovanie

Zrekonštruované izby s možnosťou prístelky, vybavené sprchou a WC, výhľad na more alebo do parku. Rodinné izby 2+2 s dvomi miestnosťami pre min. 2 osoby. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu, možnosť doplatiť obedy formou bufetu.

Poznámka

Poplatky na meste: - parkovanie 1€/deň - pes 13 €/noc

Popis zľavy

Detské zľavy: na prístelke v 2+1 1. dieťa 0 - 12 rokov zdarma, 12 - 14r. 50%, nad 14 rokov 20% 2. dieťa bez lôžka 0 - 5 rokov zdarma, 5 - 12 r. 50% v rodinnej izbe 2+2 1. a 2. dieťa 0 - 12 rokov zdarma 3. dieťa bez lôžka 0 - 5 rokov zdarma, 5 - 12 r. 50%, nad 12 rokov 80% Dieťa v izbe s 1 dospelým 0 - 7 r. zľava 50%, 7 - 14 r. 30%

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Pavla Mikulášová - TERRATRAVEL, IČ 32066589.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Poreč

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Delfin Plava Laguna **
Typ pláže: oblázková, molo, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Hotel Delfin Plava Laguna

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 045 971
dnes 12–18 h

Hodnocení

4/ 5 60 recenzí


Renata září 2021
Hotel Delfin -Zelená Laguna. Tento hotel je vhodný pro rodiny s malými dětmi, rozhodně ne pro někoho, kdo chce prožít dovolenou v klidu! Všude strašně moc lid... celá recenze


Lucka červenec 2021
Skvělá dovolená!!. Tahle dovolená se nám opravdu moc líbila. Byla jsem tam se synem a ten byl úplně nadšený. ... celá recenze


Veronika červenec 2021
Hotel Delfín. Dovolená krásná. Moře blizoučko, personál milý, ochotný, každý den nějaký program pro děti a večer i pro dospělé, hudba..venku a v... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-delfin-istrie-chorvatsko-z2045971/1332083251/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel DELFIN
    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna

Cena
388 EUR/os
(9 560 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 045 971

Pobyt

1. dospelá osoba na pevnom lôžku
0
386 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
13 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
39 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
29,9 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11 EUR