HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ

  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou

3/5

HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ

    Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou
Číslo zájezdu: 1 542 495
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 600 m. Hotel je komplexem dvou budov a nabízí nejen bohaté zimní, ale i letní aktivní vyžití.

Lyžování

u hotelu je svah vhodný pro sáňkování a lyžování malých dětí, 500 m od hotelu je 350 m dlouhá POMA. 1.000 m od hotelu Ski areál KOUTY, který nabízí komfortní, bezpečné lyžování a k tomu nejdelší sjezdovku na Moravě. Nová modrá sjezdovka má délku 3050 m s převýšením 520 m, nadchne hlavně rodiny s dětmi. Dvě dvoukilometrové sjezdovky jsou členité, s proměnlivým sklonem a převýšením přes 500 m. Další dvě sjezdovky mají převýšení 100 m. Díky šířce přes 50 m nabízí sjezdovky dostatek místa pro širokou carvingovou stopu. Celková délka sjezdovek 11,5 km zaručuje areálu Kouty prvenství mezi moravskými lyžařskými středisky. Areál nabízí 6ti sedačkovou lanovku a 3 vleky. Děti a začátečníci mají k dispozici pojízdný pás v areálu lyžařské školy. Pro běžkaře jsou zajištěny upravené běžecké tratě v nadmořské výšce 1100 - 1300 m, s možností návštěvy horní nádrže Dlouhé Stráně. Ve dvou freeride zónách si na své přijdou freeridový lyžaři i snowboardisté. Další lyžařské vleky Kareš, Šindelová, Oáza (1 km), lyžařský areál Přemyslov (5 km), Červenohorské sedlo (10 km), Ramzová, Petříkov a Ostružná (20 km).

Koupání

Wellness centrum (bazén 8 x 4 m s masážními tryskami, chrličem a protiproudem, vířivka s lehátky a perličkou). Termální koupaliště ve Velkých Losinách - 10 km.

Vybavení

restaurace, vinárna, wellness centrum (bazén, vířivka, infrasauna, finská sauna, masáže), fitness, klubovny, sportovní místnost s kulečníky a stoly na stolní tenis, 2 dráhový bowling, sauna, sportovní hřiště, tenisový kurt s asfaltovým povrchem, půjčovna horských kol, WiFi internet. Možnost pobytu pro vozíčkáře s doprovodem. Parkoviště u hotelu.

Speciální nabídka

Využijte slevy při pobytu na 7 nocí: v období 1.9.-20.12.2019 a 2.1.-20.12.2020, kdy platí sleva 7=6.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Silvestrovský pobyt zahrnuje slavnostní příplatek. Možný pobyt se psy za poplatek 300 Kč/noc, který se hradí na místě.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování hlavní (spodní) budova:
 • 1 a 2-lůžkové pokoje: možnost 1 přistýlky (pevné lůžko), TV, hygienické zařízení, WiFi internet.
 • Suite: 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možnost 1-2 přistýlek), hygienické zařízení, TV, WiFi internet.
 • Dvoupokoje: 2x 2-lůžkový pokoj, 1 přistýlka, 1 hygienické zařízení a TV, WiFi internet. Vhodné pro rodiny.
 • Stravování:
 • polopenze (snídaně formou švédského stolu). Za příplatek lze zajistit dietní kuchyni i bezlepkovou dietu.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Jeseníky
 • Místo dle CK: Loučná nad Desnou-Kouty

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Dlouhé Stráně ***
Vzdálenost od sjezdovky: 1500 m
Všechny zájezdy do  Hotel Dlouhé Stráně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 495
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Olomoucký kraj

3/ 5 13 recenzí


Irena prosinec 2019
Raděj už ne. Hotel na první pohled starý, ale nevadí, třeba bude ostatní ok. Omyl. Paní recepční suchá strohá, tady máte papir: vyplňte. Žádné ... celá recenze


RUTH září 2019
ŽÁDNÁ SLÁVA. HODNOCENÍ JAKO VE ŠKOLE 3-... celá recenze


anonymus červenec 2019
Vyberte jiný hotel. Určitě si vyberete lepší hotel, který Vás více potěší a ve kterém budete naprosto spokojeni, ale tenhle to určitě nebude. Velmi ne... celá recenze

Lokalita

Nezávazná objednávka

HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ
    Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou

Cena
8 180 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 495

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
8 180 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč