Termín:
20. 10. – 27. 10. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Příjemný rodinný hotel v městečku San Marino (tzv. stát ve státě). Hotel disponuje recepcí, barem, restaurací, výtahem, wifi řipojením a možností malých psů na vyžádání v cestovní kanceláři.

Strava

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu

Typ ubytování

2-4lůžkové pokoje s kimatizací koupelna/wc, mini bar, fén, TV/SAT, telefon

Fakultativní poplatek

dětská postýlka 10 EUR / noc, malý pes 5 EUR / den (platba na místě)

Důležité

v termínu 30.03. + 31.03. + 01.04. + 02.04. a 11.10. + 12.10. + 13.10. + 14.10. je tzv. svátek Středověku, toto období je na vyžádání a cena se navyšuje dle hotelu, cenu sdělíme po vyžádání

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7x ubytování, strava dle ceníku

Základní cena nezahrnuje

možná pobytová taxa

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tep Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: San Marino

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Dogana ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Dogana

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel Dogana ***

Číslo zájezdu: 977383
Itálie, San Marino