Termín:
3. 3. – 10. 3. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

rodinný hotel ve Vigo di Fassa, 15 minut pěšky od centra, skibus za poplatek nedaleko od hotelu. Novější vzájemné propojení skiareálů Ciampac (Alba) a Buffaure (Pozza di Fassa) umožní dojet až do Alba di Canazei a odtud novinkou lanovkou funifor (kabina pro 100 osob) Alba – Col dei Rossi , která spojuje Albu se zónou Belveder (Sella Ronda). Catinaccio 1,5 km.

Ubytování

pokoje s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení, fén, TV, trezor, připojení na internet, některé balkon.

Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu 3 chodové menu, salátový bufet. V ceně silvestrovská večeře, jednou týdně galavečeře.

Vybavení

recepce, výtah, bar, restaurace, společenská místnost, herna, lyžárna, zahrada, fitnes, wellness – vířivka za poplatek, sauna, turecká lázeň, kneipp, parkoviště limitované, internet (LAN nebo WLAN). Hotel má bezbariérový přístup.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu a týden s polopenzí, pobyty sobota-sobota, v termínu 02.12.-23.12., 06.01.-03.02., 09.03.-02.04. pobyty na 4 nocí, libovolný nástupní den. Silvestrovská  večeře, zdarma wellness, parkoviště, wi-fi ve společných prostorech.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa.Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj, skibus dětská postýlka.Domácí zvířata: na vyžádání povolena 8 €/noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Val di Fassa e Carezza
  • Místo dle CK: Vigo di Fassa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Dolomiti ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 1000 m

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


Hotel Dolomiti ***

Číslo zájezdu: 839 535
Itálie, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Trentino - Alto Adige, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza, Vigo di Fassa / Wiegen

Všechny termíny a možnosti (18)